Virály

21. října 2018 17:39

redakce Prima Lajk

VIDEO: Dojemné záběry zachycují hluchého a slepého psa, jak pozná svého páníčka. Z jejich setkání budete totálně naměkko

Někdy je láska silnější než veškeré rány osudu.

Slepý a hluchý pes, který je hlavním aktérem dojemného videa zveřejněného na Instagramu, je krásnou ukázkou toho, že láska opravdu nezná žádných hranic. Osmiměsíční fenka Opal, která se už narodila slepá a hluchá, což jí paradoxně dopomohlo k tomu, aby se jí maximálně vyvinuly ostatní smysly, zvláště pak čuch, a mohla tak dělat téměř vše, co ostatní zdraví psi. Nyní žije se svým páníčkem, kterého miluje nade vše, a jejich vazba je právě díky extrémní citlivosti Opal silnější než u kohokoliv jiného.

Důkazem může být právě již zmíněné video, na kterém můžete vidět, že tato fenka zaznamenala příchod svého páníčka už když přijížděl autem na příjezdovou cestu. Nadšeně pak okamžitě zamířila k domovní brance, kde ho netrpělivě vyčkávala. Moment, kdy majitel otevře branku a oba se radostně vítají, musí dojmout snad každého. Jestli budete na měkko i vy, to můžete zjistit po zhlédnutí videa, které najdete zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také