Virály

12. května 2021 15:34

redakce Prima Lajk

VIDEO: Drsná hádka v LIKE HOUSE! S kým nechtěla Laduška vlézt do vířivky?

LIKE HOUSE (18) - Hádka u vířivky

Atmosféra mezi influencery je natolik napjatá, že ovlivňuje i jindy zábavné a oddechové chvíle. Co vytočilo Ladu Horovou tentokrát?

Napětí mezi influencery v reality show LIKE HOUSE se nadále nelepší, soutěžící se nám rozdělili na dvě skupinky a není v podstatě den, aby mezi nimi nedošlo k vypjaté situaci či ostré výměně názorů. K té dojde i v dnešním středečním díle a to během zdánlivě obyčejné a zábavné činnosti. Rozjela se totiž obří hádka o vířivku!

Mladé Ladušce se totiž nelíbilo, že skupinka tvořená Datlem, Maru Roseckou a Barborou Stříteskou i po dohodnuté hodině nadále okupují vířivku. Jenže zatímco oni chtějí, ať se k nim Lada Horová připojí, ona s nimi odmítá trávit čas. „Řeklo se vy hodinu, my hodinu. Nechci být s váma ve vířivce. Můžeme se prosím vystřídat?“ rozčilovala se Laduška směrem k Markovi, Marušce a Barče, kterým se z vířivky nechtělo.

„Zamrzelo mě, že Laduška nešla do vířivky. Vůbec nevím z jakýho z důvodu. Nechápu, proč dělá rozbroje,“ podivovala se Barča. Právě Bára se pak s Ladou pustila do největší výměny názorů. Jako v jiných případech ani tentokrát nenašli soutěžící společnou řeč a naštvaná Laduška raději vyklidila pole. Jak se zdá, dvě influencerské party se už spolu nedokážou ani normálně pobavit.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.