Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Drsná hádka v LIKE HOUSE! S kým nechtěla Laduška vlézt do vířivky?

MilanR. Publikováno: 12.05.2021
Atmosféra mezi influencery je natolik napjatá, že ovlivňuje i jindy zábavné a oddechové chvíle. Co vytočilo Ladu Horovou tentokrát?
Mladá influencerka Lada Horová.
Laduška
Lada Horová aka Laduška je populární českou tiktokerkou a influencerkou, která se proslavíla... Přečíst celé

reklama

Napětí mezi influencery v reality show LIKE HOUSE se nadále nelepší, soutěžící se nám rozdělili na dvě skupinky a není v podstatě den, aby mezi nimi nedošlo k vypjaté situaci či ostré výměně názorů. K té dojde i v dnešním středečním díle a to během zdánlivě obyčejné a zábavné činnosti. Rozjela se totiž obří hádka o vířivku!

Mladé Ladušce se totiž nelíbilo, že skupinka tvořená Datlem, Maru Roseckou a Barborou Stříteskou i po dohodnuté hodině nadále okupují vířivku. Jenže zatímco oni chtějí, ať se k nim Lada Horová připojí, ona s nimi odmítá trávit čas. „Řeklo se vy hodinu, my hodinu. Nechci být s váma ve vířivce. Můžeme se prosím vystřídat?“ rozčilovala se Laduška směrem k Markovi, Marušce a Barče, kterým se z vířivky nechtělo.

„Zamrzelo mě, že Laduška nešla do vířivky. Vůbec nevím z jakýho z důvodu. Nechápu, proč dělá rozbroje,“ podivovala se Barča. Právě Bára se pak s Ladou pustila do největší výměny názorů. Jako v jiných případech ani tentokrát nenašli soutěžící společnou řeč a naštvaná Laduška raději vyklidila pole. Jak se zdá, dvě influencerské party se už spolu nedokážou ani normálně pobavit.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Natáčení videoklipu v LIKE HOUSE. 1

VIDEO: Velké zklamání v LIKE HOUSE! Proč Datel a spol. odmítli natočit videoklip se sexy Laduškou?

reklama