Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Velké zklamání v LIKE HOUSE! Proč Datel a spol. odmítli natočit videoklip se sexy Laduškou?

MilanR. Publikováno: 11.05.2021
Atmosféra v reality show je i nadále vyhrocená a napětí mezi dvěma tábory stále sílí. Koho naštve situace okolo natáčení videoklipu nejvíc?
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Máme tu další týden reality show LIKE HOUSE, a pokud jste doufali, že se atmosféra mezi influencery vrátí ve vile po minulém vyhroceném týdnu do normálu, tak byly vaše naděje marné. Obyvatelé vily se rozdělili na dvě skupinky, které se aktuálně dvakrát nemusí. V té první je youtuber Marek „Datel“ Valášek s Barčou Stříteskou a tiktokerou Maru Roseckou, v druhé zase Adam Kajumi s kamarády Laduškou a Tomim. A mezi nimi pohodář Jenis. A ani v dnešním díle se situace mezi tábory nezlepší, spíše naopak.

Influenceři totiž dostanou za úkol natočit společně videoklip k nové písničce Lady Horové s názvem První láska, jež pojednává o jejím vztahu s bývalým přítelem. Jenže ne všichni se chtěli do natáčení zapojit. „Nerad se spojuji s věcmi, který se mi nelíbí. Kdybych točil klip já a někdo mi řekl, že se s tím nechce spojovat, tak bych na něj netlačil a pochopil bych to, že tam nechce bejt,“ vysvětlil Marek.

Zklamaná Laduška nejdříve o pomoc žádala všechny, pak ale usoudila, že chce mít v klipu jen skutečné přátele. „Nerada bych předstírala nějaké přátelství. Když kamarádi nejsme, tak radši budu mít v klipu lidi, kteří se ke mně chovají hezky, než tam mít ty, kteří možná mají větší dosah, ale ve skutečnosti si na kamarády jenom hrajou,“ narážela Laduška na Marka, Maru a Barču.

Nejvíce pak tato situace vytočila pohodáře Tomiho, na něhož začíná být vyhrocené atmosféry ve vile už trochu moc a začíná ztrácet nervy. „Už je mi na blití z toho, jak to tady je. Jak falešní lidi tady jsou, hrajou si na něco, co nejsou, a pomlouvají se za zády. Už to prostě nezvládám, nebaví mě to. Těším se na víkend,“ řekl zklamaný tiktoker. Divíte se mu?

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Lada a prank na mámu. 1

VIDEO: Laduška z LIKE HOUSE šokovala svou mámu! Vážně se vyspala s Tomim?

Jan Bendig  se stěhuje do LIKE HOUSE.

LIKE HOUSE má nového účastníka! Do vily se nastěhoval zpěvák Jan Bendig

reklama