Showbyznys

11. května 2021 10:42

redakce Prima Lajk

LIKE HOUSE má nového účastníka! Do vily se nastěhoval zpěvák Jan Bendig

Influenceři mají ve vile novou posilu. Bude s nimi také soutěžit o půl milionu korun?

Reality show LIKE HOUSE je sice v plném proudu, to ovšem neznamená, že se počet obyvatel vily nemůže navýšit. Přesně tak se tomu totiž stalo během včerejšího dne, kdy na Datla, Adama Kajumiho, Jenise a spol. čekalo velké překvapení. Do jejich vily se totiž nastěhoval další účastník. A není jim nikdo jiný než populární zpěvák a idol mladých Jan Bendig!

Pěvecká hvězda vilu navštívila už před pár týdny jako host. Jeho účast však měla obří divácký úspěch a na četná přání fandů se tedy do reality show vrací. Tentokrát zde ovšem stráví mnohem delší dobu. Zkušený influencer, jehož například na Instagramu sleduje téměř dvě stě tisíc uživatelů, ale bude ve vile pouze dočasně, a nebude tak mít možnost soutěžit o výhru půl milionu korun.

Do vily se mega těším! Tentokrát to nebude na jeden den, dva nebo tři dny. Moje první návštěva se fanouškům tak zalíbila, že produkci psali tisíce přání, ať se tam vrátím, a tak se splnilo. A jsem moc rád. Tenhle pořad totiž sleduji pravidelně a teď si tu mezi všema připadám, jako bych se ocitl ve svém oblíbeném seriálu. Můžu divákům slíbit, že udělám maximum pro to, abych do pořadu přinesl pozitivní energii, smích a hlavně humor. A pokusím se i zpívat,“ vzkazuje divákům Jan Bendig. Jak jeho účast ovlivní dění ve vile? Podaří se mu trochu uvolnit napjatou atmosféru? To můžete sledovat od pondělí 17. května, odkdy epizody s populárním zpěvákem poběží na televizi Prima.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Podívejte se také na bonusové video z Bendigovy předchozí návštěvy ve vile, kde to holky při jeho zpěvu pořádně rozjely:


Přečtěte si také