Jan Bendig  se stěhuje do LIKE HOUSE.
Autor: archiv FTV Prima Jan Bendig se stěhuje do LIKE HOUSE.

LIKE HOUSE má nového účastníka! Do vily se nastěhoval zpěvák Jan Bendig

MilanR. Publikováno: 11.05.2021
Influenceři mají ve vile novou posilu. Bude s nimi také soutěžit o půl milionu korun?

reklama

Reality show LIKE HOUSE je sice v plném proudu, to ovšem neznamená, že se počet obyvatel vily nemůže navýšit. Přesně tak se tomu totiž stalo během včerejšího dne, kdy na Datla, Adama Kajumiho, Jenise a spol. čekalo velké překvapení. Do jejich vily se totiž nastěhoval další účastník. A není jim nikdo jiný než populární zpěvák a idol mladých Jan Bendig!

Pěvecká hvězda vilu navštívila už před pár týdny jako host. Jeho účast však měla obří divácký úspěch a na četná přání fandů se tedy do reality show vrací. Tentokrát zde ovšem stráví mnohem delší dobu. Zkušený influencer, jehož například na Instagramu sleduje téměř dvě stě tisíc uživatelů, ale bude ve vile pouze dočasně, a nebude tak mít možnost soutěžit o výhru půl milionu korun.

Do vily se mega těším! Tentokrát to nebude na jeden den, dva nebo tři dny. Moje první návštěva se fanouškům tak zalíbila, že produkci psali tisíce přání, ať se tam vrátím, a tak se splnilo. A jsem moc rád. Tenhle pořad totiž sleduji pravidelně a teď si tu mezi všema připadám, jako bych se ocitl ve svém oblíbeném seriálu. Můžu divákům slíbit, že udělám maximum pro to, abych do pořadu přinesl pozitivní energii, smích a hlavně humor. A pokusím se i zpívat,“ vzkazuje divákům Jan Bendig. Jak jeho účast ovlivní dění ve vile? Podaří se mu trochu uvolnit napjatou atmosféru? To můžete sledovat od pondělí 17. května, odkdy epizody s populárním zpěvákem poběží na televizi Prima.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Podívejte se také na bonusové video z Bendigovy předchozí návštěvy ve vile, kde to holky při jeho zpěvu pořádně rozjely:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Like House (8): Celý song Příběh nekončí v podání crue z Like Housu

 

Jan Bendig v LIKE HOUSE.

VIDEO: Známý zpěvák navštívil LIKE HOUSE! Co poradil influencerům ohledně hejtrů?

Influencer Dragunov v LIKE HOUSE. 1

VIDEO: Nevidomý tiktoker přichází do LIKE HOUSE! Proč mu influenceři dřív slepotu nevěřili?

reklama