Virály

28. února 2020 16:49

redakce Prima Lajk

VIDEO: Drsný trénink MMA s Monsterem Knížetem a Makhmudem Muradovem! Co musí umět každý bojovník?

Co všechno musí zvládnout každý správný zápasník MMA i účastníci pořadu I Am Fighter? To si vyzkoušela naše odvážná redaktorka.

Pořad I Am Fighter, v němž se hledá nová hvězda MMA, pomalu ale jistě míří do finále a už 6. března se v O2 universum uskuteční velkolepé finální zápasy při příležitosti akce IAF. A bude to jistě hodně drsná podívaná. Co všechno ale musí dobrý zápasník tohoto bojového sportu zvládnout a jak vypadá jeho trénink? To si vyzkoušela naše odvážná moderátorka, která zavítala do gymu Petra „Monstra“ Knížete, legendy MMA a také trenéra jedné z velkých hvězd tohoto sportu Makhmuda Muradova.

Právě se sympatickým „Machem“ naše redaktorka trénovala. A i vy z následujících záběrů poznáte, jak velká makačka to je. Hlavní je ale brát celý náročný trénink i trochu s humorem. Poté následuje rozhovor právě s drsným a nekompromisním „Monstrem“, jenž trénoval právě i několik soutěžících v I Am Fighter a rozhodně jim nedal nic zadarmo. Co podle něj mnoha bojovníkům chybí? Co říká na Makhmudovy úspěchy? A kdo je podle něj vycházející hvězda MMA? To vše se dozvíte v následující reportáži.

Sdílejte článek

Přečtěte si také