Makhmud Muradov a drsný trénink MMA.
Autor: archiv FTV Prima Makhmud Muradov a drsný trénink MMA.

VIDEO: Drsný trénink MMA s Monsterem Knížetem a Makhmudem Muradovem! Co musí umět každý bojovník?

Publikováno: 28.02.2020
Co všechno musí zvládnout každý správný zápasník MMA i účastníci pořadu I Am Fighter? To si vyzkoušela naše odvážná redaktorka.

reklama

Pořad I Am Fighter, v němž se hledá nová hvězda MMA, pomalu ale jistě míří do finále a už 6. března se v O2 universum uskuteční velkolepé finální zápasy při příležitosti akce IAF. A bude to jistě hodně drsná podívaná. Co všechno ale musí dobrý zápasník tohoto bojového sportu zvládnout a jak vypadá jeho trénink? To si vyzkoušela naše odvážná moderátorka, která zavítala do gymu Petra „Monstra“ Knížete, legendy MMA a také trenéra jedné z velkých hvězd tohoto sportu Makhmuda Muradova.

Právě se sympatickým „Machem“ naše redaktorka trénovala. A i vy z následujících záběrů poznáte, jak velká makačka to je. Hlavní je ale brát celý náročný trénink i trochu s humorem. Poté následuje rozhovor právě s drsným a nekompromisním „Monstrem“, jenž trénoval právě i několik soutěžících v I Am Fighter a rozhodně jim nedal nic zadarmo. Co podle něj mnoha bojovníkům chybí? Co říká na Makhmudovy úspěchy? A kdo je podle něj vycházející hvězda MMA? To vše se dozvíte v následující reportáži.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

I AM FIGHTER: Drsný trénink MMA a rozhovor s Petrem "Monsterem" Knížetem
Porotce pořadu I AM FIGHTER, Lucas Blakk.

GALERIE: Věděli jste, že porotce pořadu I AM FIGHTER žije s touhle sexy zpěvačkou? Jako slavnou kočku má doma?

I AM FIGHTER

Soutěžící I Am Fighter přiznal, že je ve skutečnosti pornohercem! Čím je prý v branži výjimečný?

reklama