Virály

25. ledna 2022 16:06

redakce Prima Lajk

VIDEO: Finanční poradce přišel o práci za rasistické nadávky v obchodě. Záběry hovoří jasně

Finanční poradce přišel za sérii rasistických nadávek o práci.

Rasistické nadávky se ve slušné společnosti nenosí a kdo to touhle dobou ještě neví, zjevně do slušné společnosti nepatří. Přesně to teď zjistil jistý James Iannazzo, kterého video na TikToku a posléze přesdílené i na všechny ostatní sociální sítě usvědčilo z toho, že když se naštve, ztrácí veškeré zábrany.

Celá událost má ale dvě strany mince. Vše začalo, když si James – finanční poradce z Connecticutu – přišel do kavárny koupit mléčný drink pro syna. Poprosil ho však bez arašídů, protože je na ně jeho syn alergický. Jenže po vypití drinku se synovi přesto udělalo blbě, nemohl dýchat a ztratil vědomí. Na místo tak byla přivolána záchranka, zatímco rodiče dítěti píchli dvě injekce na potlačení alergie.

Rozhněvaný otec pak začal na zaměstnance kavárny řvát, přičemž padlo i pár sprostých, a hlavně rasistických nadávek spojených s imigranty. Jeho synovi se naštěstí nic vážného nestalo, zaměstnanci navíc přísahali, že jim muž o alergii neřekl. Po umístění videa každopádně Iannazzo přišel o práci a byl obviněn ze zločinu z nenávisti. Ve svém prohlášení se nicméně omluvil a řekl, že svého chování v takovém stresu lituje.


Přečtěte si také