Virály

18. listopadu 2021 09:50

redakce Prima Lajk

VIDEO: Harry Potter ohlásil velký návrat! V jaké novince se objeví všechny známé postavy?

Fanoušci kouzelnické ságy o chlapci, který přežil, můžou slavit. Už za pár týdnů se dočkají připravovaného speciálu.

Jen těžko uvěřit, že už je to 20 let, kdy se na plátnech kin objevil první díl veleúspěšné ságy Harry Potter a Kámen mudrců. Fenomén mladého čaroděje s jizvou na čele neztrácí fanoušky ani dnes a příběhy ze Školy čar a kouzel v Bradavicích milují miliony lidí ze všech koutů světa. Nyní všichni potterheadi dostali nečekaný dárek, a to v podobě chystaného speciálu.

Ten bude mít premiéru už za pár týdnů, konkrétně na Nový rok. Poprvé od natáčení posledního dílu Harry Potter a Relikvie smrti – část 2, se tak na jedné obrazovce sejdou Harry, Ron a Hermiona. Retrospektivní speciál s názvem Harry Potter: Návrat do Bradavic slibuje exkluzivní pohled do zákulisí tvorby snímků, rozhovory s jednotlivými herci či dosud nevysílané unikátní záběry.

Bližší informace jsou nám prozatím neznámé. Vydaný teaser žádné nové záběry nenabízí, a tak se fanoušci mohou jen dohadovat, co je čeká a nemine. Kromě oblíbeného čarodějného trojlístku se však mohou těšit na velmi silnou sestavu jmen, která se v chystaném speciál objeví: Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrangeová), Gary Oldman (Sirius Black), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Jason Isaacs (Lucius Malfoy), Tom Felton (Draco Malfoy), Mark Williams (Arthur Weasley), Matthew Lewis (Neville Longbottom), Ralph Fiennes (Lord Voldemort), Bonnie Wright (Ginny Weasleyová) a mnozí další.


Přečtěte si také