Virály

17. září 2021 17:50

redakce Prima Lajk

VIDEO: Hluchá žena zveřejnila nechutný zážitek z restaurace, kde ji nechtěli obsloužit. Tohle vám vyrazí dech

Žena sdílela nechutný zážitek z restaurace, kde ji nechtěli obsloužit.

Přijít do nějakého – jakéhokoli – podniku a být odmítnut, to není nic příjemného. A je vlastně úplně jedno, jaký pro to měli zaměstnanci podniku důvod, příjemné to není nikdy. Shannon Heroux z Kalifornie ale přece jen zažila něco, o čem se jí nikdy ani nesnilo. A podle své reakce, kterou natočila krátce poté, ji to vážně vzalo.

Shannon je totiž hluchá a jednoho dne si zapomněla vzít naslouchátko. Nezapomněla se ale stavit pro snídani do svého oblíbeného obchodu s koblihami Dunkin Donuts. Když se ale snažila prodavačce vysvětlit, že bude muset odezírat z jejích rtů, došlo zjevně k nedorozumění, které vedlo k frustraci a následně odmítnutí poskytnout Shannon služby. Vystrašená žena, která mezitím neměla šanci tušit, o čem se vlastně zaměstnanci a lidé okolo ní baví, tak utekla do auta, kde se rozbrečela, a své pocity natočila na TikTok.

A jistě, můžete namítnout, že takový emocionální kolaps kvůli kávě a koblize za to určitě nestál, zároveň se ale zkuste vžít do kůže hluché ženy, pro kterou to možná ani jinak, než podobným kolapsem řešit nešlo. Sdílením pak doufá, že aspoň na chvíli upozorní ostatní na trable, se kterými se hluší lidé denně potýkají, a třeba se jim někdo bude snažit příště lépe pomoct.

@shannon_heroux

I was refused service at a Dunkin Donuts because I’m deaf. I want to spread awareness on how this is not okay. Part one of the video. 💔

♬ original sound - shannon_heroux


Přečtěte si také