Virály

9. dubna 2021 20:42

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Holka na TikToku předvedla, co se stane, když vypijete až moc drinků! Přišla kvůli tomu o zuby?!

Už jste někdy uvažovali nad tím, co by se stalo, kdybyste vypili až moc drinků takzvané mimózy? Tahle žena to zkusila, a můžeme říct jedno. Nezkoušejte to napodobovat.

Mimózy se vyrábějí smícháním šampaňského s citrusovou šťávou, obvykle pomerančovou. Obvykle se podávají na nóbl událostech, jako jsou třeba svatby. Není však dobré tohoto drinku vypít hodně. Video mladé ženy na TikToku se stalo dobrým příkladem toho, co se stane, když vypijete příliš velké množství tohoto nápoje.

Mladá žena s uživatelským jménem autmuncathy6 se objevila na začátku videa a prohlásila, že právě vypila čtyři mimózy. Video ukazuje záběry jejích přátel a rodiny, kteří udělají to samé. Žena postupem času nakonec vypije sedm mimóz. Ale všechno nakonec končí tragicky. Na konci videa leží na ramenou jejího přítele, který se také nezdá být po vypití velkého množství nápoje úplně v pořádku. Žena má na záběrech krvavou tvář a několik chybějících předních zubů. TikTok odstranil původní video, ale Cathey ho od té doby nahrála znovu a ostatní nahráli videa, která reagují na její šílenou story. Lidi to hodně vyšokovalo a prohlásili, že po tomhle už nikdy nebudou pít mimózu.

Co se ve skutečnosti stalo s jejími zuby? Poté, co se video stalo virálním, komentovaly video tisíce lidí, kteří se ptali, zda je v pořádku a zda může být její úsměv zachráněn. Naštěstí potvrdila, že její zuby byly „zatlačeny zpátky dovnitř“ a na celou řadu jejích horních zubů bylo naneseno „lepidlo“.

Sdílejte článek

Přečtěte si také