Virály

31. března 2021 14:08

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tiktokerka Maru Rosecká má za sebou plastiku prsou. Kráska byla ale už před proměnou

Jedna z nejznámějších českých tiktokerek se už brzy představí v reality show LIKE HOUSE!

Už brzy vtrhne na obrazovky televize Prima nová našlapaná reality LIKE HOUSE, v níž budeme tři měsíce sledovat skupinku influencerů zavřenou ve vile, v které budou zažívat radosti i strasti, plnit bláznivé challenge a samozřejmě bojovat o diváckou přízeň. Vítěz diváckého hlasování si totiž na konci odnese výhru půl milionu korun.

Jednou ze známějších internetových tváří, která se objeví vedle youtubera Datla či Adama Kajumiho, je mladá tiktokerka Maru Rosecká, jejíž popularita na zmíněně sociální síti raketově roste. Ostatně už má na svém účtu přes 400 tisíc sledujících, což ji řadí mezi nejúspěšnější a nejsledovanější české tiktokerky. A rozhodně se snaží, aby toto číslo bylo ještě daleko vyšší. Sama sebe pak popisuje jako energickou, upřímnou a bláznivou holku, která je prostě svá a dělá si, co chce. Zároveň ale věří, že svými videi pomáhá lidem.

Před pár měsíci si navíc splnila jeden ze svých velkých snů a podstoupila plastiku prsou. A jak se zdá, influencerka je nyní se svými ňadry mnohem spokojenější a cítí se také mnohem sebevědoměji. Už dříve však patřila mezi nejkrásnější mladé tiktokerky, která i na Instagramu dokázala svou parádní postavou hodně zaujmout. Nyní však o ní bude mezi kluky možná ještě větší rvačka.

Reality show LIKE HOUSE startuje již 19. dubna v 17:15 na Primě!


Přečtěte si také