Virály

27. prosince 2017 11:24

redakce Prima Lajk

VIDEO: Holka se během rande přiznala, že je plešatá, a sundala si paruku. Týpkova reakce ji naprosto šokovala

Příběh, který se ihned stal virálním hitem. Jak se muž po jejím přiznání zachoval?

Britská show First Dates je úspěšným seznamovacím pořadem, v které jdou neznámí lidé na první rande do luxusní restaurace. A většinou tam minimálně na jednoho z nich čeká velké překvapení. O následujícím díle to pak platí dvojnásob. Dvaadvacetiletá Eve Betts tu totiž na svého nápadníka vybalila opravdu nečekané překvapení. Rozhodla se být totiž k evidentnímu sympaťákovi ihned upřímná a řekla mu pravdu. Pohledná dívka totiž ve skutečnosti nemá černé vlasy. Jedná se totiž o paruku a ona je ve skutečnosti zcela plešatá!

Žena trpí nemocí zvaná alopecie, kvůli níž už jí od dětství vůbec nerostou vlasy. Ve škole pak byla kvůli onemocnění terčem šikany a kluci s ní dlouhá léta nechtěli nic mít. Eve se proto rozhodla tentokrát nic neriskovat a hned řekla muži pravdu. Jeho reakce ji ale naprosto šokovala.

Muži se totiž holka bez paruku líbila ještě víc a úplně se při pohledu na ni rozzářil. Po chvíli ji dokonce poprosil, ať už si paruku vůbec nenasazuje. Ona byla z jeho odpovědi tolik dojatá, že musela rychle běžet na záchod, kde se téměř rozbrečela. Na zbytek večeře pak svou parukou nezvykle odklidila pryč. Byla ráda, že ji má konečně někdo rád takovou, jaká ve skutečnosti je. Celé video nyní dojímá lidi po celém světě. Kéž by takových mužů bylo daleko více.

Sdílejte článek

Přečtěte si také