Virály

12. dubna 2021 20:55

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Holka se fotila s figurínou, aby na ni její ex žárlil! Tyhle záběry baví internet

Žena se přiznala k tomu, že schválně sdílela fotky, kde se na posteli válí s hlavou figuríny, aby na ni po rozchodu její ex přítel žárlil.

Žena se na sociální síti TikTok přiznala k tomu, že zveřejňovala naschvál fotky s falešnou hlavou figuríny těsně po rozchodu s tím, že „lásky na střední škole bolí“. Přiznala se k tomu, že videa a fotky s její falešnou figurínou, která měla znázorňovat nového přítele, sdílela kvůli tomu, aby její bývalý přítel žárlil. Když celou scénu narafičila tak, aby vypadala hlava „nového kluka“ opravdu reálně, tak z toho vystřihla krátký klip, jak spolu leží v posteli a líbají se. Dokonce figurínu drbala ve vlasech a nakonec se podívala do fotoaparátu a usmála se.

Její přiznání brzy získalo na šest milionů zhlédnutí a spoustu pobavených, ale i lehce pohoršených komentářů. Lidé psali, že to vypadalo docela věrohodně, a ptali se jí, proč vlastně měla manekýnskou hlavu. Ona odpověděla, že byla na kosmetologické škole, takže měla dost hlav na to, aby nějakou z nich mohla použít. Řekla, že teď už je ve skutečně kvalitním vztahu a našla lásku svého života. Za svoje zkušenosti s nevydařenými láskami ze střední školy je prý vděčná, i když tehdy dělala podobné blbosti jako mnoho dalších lidí stejného věku.

@rachanaye

high school me was hurting 🤣 #lgbt #foryou #lesbian #fyp

♬ Gnarls Barkley Crazy Stephen Kramer Glickman - Gustavo Rocque

Sdílejte článek

Přečtěte si také