Virály

1. listopadu 2021 09:33

redakce Prima Lajk

VIDEO: Hororová panenka Chucky se hlásí k LGBTQ+ komunitě. Řekli byste to do ní?

Kdo by to byl řekl, že vraždící panenka Chucky bude zastáncem LGBTQ+ komunity.

Legendární panenku Chucky, hračku s duší sadistického vraha z hororového filmu Dětská hra, asi není nutno představovat. Nejednoho z nás děsila v dětství představa, že by podobným způsobem oživla naše oblíbená hračka a začala vraždit. Z děsivých představ už jsme sice vyrostli, ale pořád se najdou nové a nové detaily, které nás u fiktivní postavy dokážou překvapit.

Tou nejčerstvější novinkou, která se objevila v nejnovějším hororovém televizním seriálu Chucky – pokračování Chuckyho kultu, sedmého filmu franšízy, je, že panenka posedlá duchem sériového vraha je velkým zastáncem LGBTQ+ komunity. Ve videu, které sdílela společnost Syfy, tvůrce seriálu, můžete vidět chladnokrevnou hračku, jak si povídá s Jakem Wheelerem, chlapcem, který ji objevil při garážovém výprodeji.

Chucky Jakeovi říká: „Víš, já mám homosexuální dítě,“ načež se ho chlapec zeptá, zda mu to nevadí. „Nejsem přece monstrum, Jakeu,“ odpovídá s ledovým klidem Chucky a divákům tak dá jasnou zprávu, že panenka je sice chladnokrevný vrah, ale rozhodně není žádný homofob. Jeho dítě, které mu porodila partnerka Tiffany ve filmu Chuckyho sémě z roku 2004, se narodilo jako chlapec Glen, ale později se začal identifikovat jako dívka Glenda.

@syfy

#Chucky getting all of us in our feels! #fyp

♬ original sound - SYFY


Přečtěte si také