Virály

12. prosince 2022 09:43

redakce Prima Lajk

VIDEO: Lidé jsou znechucení novou reklamou na Pepsi. Co odporného v ní dělá Lindsay Lohan?

Vánoční reklama Pepsi znechutila fanoušky.

Jako každoročně s blížícími se svátky firmy sázejí na emotivní reklamy s vánoční tematikou. Výjimkou není ani gigantická nápojová společnost Pepsi, která tento rok vsadila na známou tvář a aktuální trend na TikToku. V nové vánoční reklamě představila někdejší hvězdu puberťáckých komedií a věčnou průšvihářku Lindsay Lohan, která si v reklamním spotu vychutnává pepsi s mlékem.

A právě tato bizarní kombinace zvedla některé diváky ze židlí a my se popravdě ani moc nedivíme. Nápojový konglomerát přiznal, že se nechal inspirovat na populární sociální síti, kde je kombinace pití mléka a kolové limonády trendy. „S tím, jak se na TikToku i mezi lidmi objevil trend špinavých limonád, nám Pilk (spojení slov mléka a Pepsi) a sušenky přišly jako skvělý nápad, jak oslavit svátky,“ řekl ke kontroverzní kampani marketingový šéf Pepsi Todd Kaplan.

Podle něj je sváteční drink Pilk hitem letošních Vánoc a měli by mu dát šanci všichni u štědrovečerní tabule. Pokud vám kombinace mléka a Pepsi nestačí, můžete vyzkoušet ještě další originální recepty a inspirace z kampaně jako třešňové Pepsi limonády s polotučným mlékem, smetanou a karamelovou polevou navrch. Přejeme vám dobrou chuť.


Přečtěte si také