Virály

14. srpna 2018 11:09

redakce Prima Lajk

VIDEO: Magor se rozhodl chytit lanem žraloka, krutě toho litoval. Tyto brutální záběry opravdu nepochopíte

Nevíme jak pro vás, ale pro nás je motivace člověka k tomu, aby skočil do vody za živým žralokem, naprosto nepochopitelná.

Asi málokoho z vás by napadlo dobrovolně vlézt do vody se žralokem a zkoušet s ním zápasit. Už jenom proto, že vaše šance jsou v porovnání s tímto soupeřem prakticky nulové. Existují však tací, kteří se do takovéhoto boje z neznámých důvodů pustí. Jako třeba 29letý Josh „Ferrett“ Neille z australského Queenslandu, který skočil do vody za téměř třímetrovým žralokem a snažil se jej zachytit lanem. Ten si to však nenechal líbit a vytrhl Joshovi kus kůže a možná i masa z pravého stehna.

Jestli si kladete otázku, proč proboha takhle riskoval, obáváme se, že vám na ni nedokážeme odpovědět. Josh sám poznamenal, že se po bitvě ocitl neuvěřitelných 15 sekund v sevření jeho čelistí – odtržení části stehna a mohutné krvácení tak ještě bylo štěstím v neštěstí. Alespoň že si uvědomil svou nerozvážnost a poznamenal, že šlo o opravdu hloupý krok, který byl zapříčiněn rychlým a politováníhodným rozhodnutím. Pozdě, ale přece. Snad si tedy příště, až bude zvažovat podobný čin, nejprve pustí video, na které se i vy můžete podívat níže, a bude mít jasno.

Sdílejte článek

Přečtěte si také