Virály

3. července 2018 14:56

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žralok brutálně zaútočil na ženu, která ho krmila přímo z ruky. Tyhle děsivé záběry jsou jen pro hodně silné povahy

To si takhle plujete na jachtě a najednou vás napadne, že byste mohli dát rybičku žralokovi přímo z ruky. Naprosto normální situace, co říkáte?

Pokud jste někdy v životě měli pochybnosti o tom, že krmit žraloky rukou je opravdu blbý nápad, tohle video by vás z nich mělo navždy vyléčit. Jeho hlavní „hrdinkou“ je Melissa Brunningová z australského Perthu, která se během plavby na jachtě svého přítele spolu s ostatními na palubě rozhodla, že nakrmí kolem plovoucího žraloka rezavého. Nadšená žena se nechala zmást klidným žralokem natolik, že místo aby mu ryby k zakousnutí prostě hodila, přiblížila se k němu a potravu mu podala přímo z ruky. Jak asi tušíte, v tento moment se z pohodové vyjížďky do zálivu stala noční můra.

Žralok se samozřejmě zakousl do její ruky a stáhl ji dolů do vody. Pohotový přítel ji naštěstí okamžitě chytil a vytáhl ji zpátky na palubu dříve, než ji síla žraločích čelistí stáhla do hlubin moře. Nad Melissou k jejímu štěstí stáli všichni svatí – žraločí zuby se zakously pouze do jejího ukazováčku, a ačkoliv se nejprve obávala, že přišla o prst, ukázalo se, že byl jen poraněn, ale zůstal na svém místě. Až po návratu z výletu na jachtě lékaři zjistili, že se do ukazováčku dostala infekce, byl zlomený a vazy v něm byly přetrhané. Na to, jak děsivý útok s dobrým koncem vypadal, se můžete podívat v následujícím videu. Doufáme, že nic podobného nikdy zkoušet nebudete.

Sdílejte článek

Přečtěte si také