Virály

8. března 2022 16:12

redakce Prima Lajk

VIDEO: Manželé při rekonstrukci domu našli podivnou krabici. Z toho, co tam našli, budete mít husí kůži!

Vkročili byste do tohohle zřejmě prokletého domu?

Když si zamilovaný pár před několika měsíci koupil svůj první dům v aukci, ani ve snu je nenapadlo, co v něm postupem času najdou. Domnívali se, že starý dům pochází z dvacátých let 20. století, a je tak ideální k rekonstrukci. To ještě ale netušili, jaké „poklady“ a prapodivné věci najdou ve zdech nebo na půdě.

Dvojice všechno poctivě natáčí na TikTok a prokletá videa mají mezi lidmi obrovský úspěch. V nedávném videu muž ukazoval divnou krabici, kterou našel uvnitř zdi, na níž byl vyrytý pentagram a velšsky napsáno „Neotevírat“. Pár povzbuzen enormními reakcemi diváků však neváhal a krabici otevřel. To, co tam ale našel, je bude strašit hodně dlouho.

V zamčené skříňce partneři objevili malý přívěsek na krk, spálený kus spiritistické tabulky Ouija, a co je nejdivnější a nejznepokojivější, i lidské vlasy a další klíč bůhví od čeho. Nevíme jak vy, ale my bychom v tom domě nebydleli, ani kdyby nám za to zaplatili. Dvojici radíme, ať vezmou nohy na ramena a tu prokletou barabiznu raději rychle prodají.

@geebeetv

We opened the box! #renovation #creepy #ohno #box #ouija #scary #mistake #oldhousetiktok

♬ Creepy Music Box - Terra Fantasy


Přečtěte si také