Bailey a Zac McPhersonovi
Autor: instagram.com/baimcpher Bailey a Zac McPhersonovi

VIDEO: Manželé si stanovili bizarní pravidla, za které se jim celý internet vysmál. Vážně jsou tak divná?

Tamara F. . Publikováno: 25.11.2021
Pár z Ameriky se na internetu svěřil se zvláštními pravidly, která musí ve vztahu oba dodržovat. Lidé se jim za to vysmáli.

reklama

Bailey a Zac McPhersonovi jsou manželé tři roky a na sociálních sítích se netají tím, že jsou silně věřící křesťané. Před nedávnem Bailey zveřejnila na TikToku video, ve kterém prozradila, jaká pravidla si s manželem hned od začátku nastavila. Z klipu se stal okamžitě po zveřejnění virál a lidé v komentářích jejich bizarní zákazy odsuzovali.

Žena pojmenovala video dost výstižně, a to „Pravidla, která máme s manželem a lidi rozčilují“. Hned první zásada je z našeho pohledu dost přísná. Bailey si se Zacem totiž zakazují přátelit se s lidmi opačného pohlaví. Stejně tak nesmějí být o samotě s někým druhého pohlaví a ani mít kolegu/kolegyni druhého pohlaví.

Tím celý seznam pravidel ale ani zdaleka nekončí. Bailey ve videu také zmínila, že musejí dát tomu druhému přečíst zprávu předtím, než ji odešlou osobě druhého pohlaví a nesmějí se ani podívat na jiného muže či ženu. Taktéž si manželé slíbili, že si budou dávat vždy přednost, a to i před rodinou.
Lidé v komentářích si z manželských pravidel dělali legraci a mnozí se nezdrželi ani drsných poznámek. „Tak tenhle seznam pravidel je fakt šílený. Vy si musíte s manželem hodně nevěřit…“ okomentoval to jeden z uživatelů. Zatímco další napsal pobaveně: „Řekni mi, že svému partnerovi nevěříš, aniž bys mi řekl, že svému partnerovi nevěříš.“ Bailey na to však reagovala s tím, že nejde o nedostatek důvěry, ale spíš o hranici respektu. V návaznosti na to poté řekla, že neočekává od ateistů, že budou rozumět křesťanskému manželství a komentáře u videa vyplnula. 

 

Celá rodina se hlásí ke swingers komunitě

VIDEO: Nejbizarnější rodina roku? Žena nechává svého manžela, aby dováděl s její matkou a sestrou!

Modelka propagovala sologamii. Rychle z ní ale vycouvala

Žena, která se provdala sama za sebe, požádala o rozvod. Co se proboha mezi ní a ní stalo?

reklama