Virály

28. srpna 2019 17:40

redakce Prima Lajk

VIDEO: Masakr v mekáči! Žena tam vyvolala peklo poté, co jí odmítli dát zmrzlinu. Její boj se zaměstnanci šokoval internet

Že nedostanete v mekáči zmrzlinu, na kterou jste vážně měli chuť, to určitě naštve... vážně byste si ale vybíjeli zlost tímto způsobem?

Naprosto extrémní reakci ženy, která nedostala požadovanou zmrzlinu, zachytila bezpečnostní kamera v jedné neznámé americké pobočce McDonaldu. Poté, co obsluhující zákaznici oznámili, že stroj na výrobu zmrzliny nefunguje, se totiž rozzuřila, rozběhla se k baru, popadla přístroj a za nepříčetného řevu jej hodila po personálu.

Zaměstnanci schovávající se za barem si to však nenechali líbit a hodili zařízení zpět po agresivní ženě. To se pak zopakuje ještě několikrát, dokud zákaznice neusoudí, že už toho má dost a nezamíří směrem ke dveřím.

Video s celým bizarním incidentem zveřejnil na sociální síti Reddit uživatel s přezdívkou Britainunwrapped a téměř okamžitě se stalo virálním. Upřímně se tomu vůbec nedivíme, takové jednání v afektu totiž většina lidí na živo asi jen tak nezažije.


Přečtěte si také