Virály

29. března 2018 13:02

redakce Prima Lajk

VIDEO: Matka držela svého syna 10 let připoutaného v malé místnosti. Důvod, proč to udělala, vás rozpláče

Tak tohle je případ regulérního týrání!

Rozvinuly se u něj vážné mentální probléWang Zhiqiang byl zamčený ve venkovním domě více než 10 let kvůli svým psychologickým problémům. Narodil se totiž bez schopnosti mluvit a slyšet. Jako malý byl ale ještě poměrně chytrý, takže jej rodiče poslaly na speciální internátní školu. Tam byl ale šikanován a výrazně traumatizován.Začal trpět vážnými mentálními problémy a jeho rodina neměla dostatek peněz, abymu hradila nákladnou lékařskou péči, kterou potřeboval.

Když kvůli svým duševním poruchám začal ohrožovat okolí, protože například začal útočit na sousední obyvatele, zamkla jej vlastní matka do místnosti v malém kamenném příbytku u domu. Sama přitom tvrdí, že ji k tomu vedl i fakt, že její manžel a Wangův otec, který se o něho jako jediný zvládal postarat, umřel. To bylo před 12 lety a ve stísněné místnosti syna držela celých 10 let. Wangova sestra promluvila také o tom, jak strašný pohled byl na jejího vlastního bratra uvězněného kóji mimo dům jako zvíře. Neuvěřitelné utrpení jí způsobovaly i chvíle, kdy Wang srdceryvně prosil své rodiče, aby jej pustili.

Na záběrech pořízených při příležitosti setkání sourozenců jsou vidět podlitiny a rány, které mu způsobily řetězy na zápěstí, kterými byl připoután ke zdi. Zachycují taky Wnaga, jak pije z kovové misky a jí v sedě na podlaze. V jednom okamžiku se nepříčetně vzteká, což naznačuje, že jeho psychický stav je stále špatný a naléhavě potřebuje odbornou pomoc. Na celé video se můžete podívat níže, upozorňujeme ale, že záběry jsou opravdu otřesné a nedoporučujeme je citlivějším povahám.

Sdílejte článek

Přečtěte si také