Virály

9. června 2021 07:57

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Matka natočila, jak se ve škole vydává za svou 13letou dceru! Jaký trest jí za to hrozí?

Matka byla zatčená poté, co se převlékla za svoji třináctiletou dceru a šla takhle do školy.

Třicetiletá žena chtěla dokázat, že bezpečnost ve škole její dcery není na dobré úrovni. Chtěla proto otestovat, jestli jí projde, když se převlékne za svou třináctiletou dceru a půjde takhle zamaskovaná do její školy v texaském El Pasu. Celý svůj den v převleku třináctileté navíc Casay Garcia natočila na videu a nahrála na svůj YouTube účet. Všechno pojala pečlivě, a tak si předem ještě zvládla nabarvit vlasy, aby dokonale zapadla do kolektivu. Na sebe si vzala vytahanou mikinu s kapucí, brýle s kulatými obroučky a roušku.

Oblečená jako teenagerka potom Casay nakráčela do školy spolu s mobilním telefonem, na který se celý den svůj pokus natáčela. Prošla tímto způsobem celodenní výukou jako její dcera Julie, dokonce i komunikovala s učiteli a dalšími pracovníky střední školy. Povedlo se jí opravdu předstírat, že je jí 13 let a nikdo si toho nevšimnul. Až na jednu učitelku na úplném konci jejího vyučování. Na videu, které zveřejnila na svůj YouTube kanál, řekla, že to celé nebylo kvůli sledovanosti, ale chtěla videem jen poukázat na nedostatečnou úroveň zabepečení ve školství.

Přesto zřejmě nepočítala s tím, že bude za tento svůj výstřelek zatčena za trestné činy – a to za neoprávněnou manipulaci s vládními záznamy. K tomu se jí připočetly ještě s touto akcí nesouvisející dopravní přestupky. Nakonec však musela uhradit asi 160 tisíc korun a byla propuštěna.


Přečtěte si také