Matka mluví o tabuizovaných tématech otevřeně
Autor: instagram.com/thelittlemilkbar Matka mluví o tabuizovaných tématech otevřeně

VIDEO: Matka se zhrozila, když jí začalo téct mateřské mléko z podpaží! Jak se to mohlo stát?

Tamara F. Publikováno: 15.02.2022
Mladá maminka si myslela, že má v podpaží schovanou třetí bradavku, ze které se jí spouští mléko. Doktor ji však vyvedl z omylu.

reklama

První mateřství sebou přináší mnoho neznámého a děsivého. Po porodu miminka začíná šílený kolotoč hormonů, prvního kontaktu s dítětem, vyčerpání a přicházení na to, jak vůbec na to. I přes všechny knížky, blogy a fóra, které si přečtete, vás pořád může něco zaskočit a překvapit.

To se stalo i mladé mamince Lindsay White, která na internetu vystupuje pod přezdívkou The Little Milk Bar. Přednedávnem sdílela na TikToku video, ve kterém se svěřila, že ji po porodu v podpaží začalo vytékat mateřské mléko. První, co jí přišlo na mysl bylo, že má třetí bradavku. Tuto teorii však vyvrátil její doktor, který ji ubezpečil, že mléčná žláza vede i skrz podpaží, a tak je možné, že občas může mléko prosakovat i odjinud než z prsou.

 Rozhodla se proto o tom na internetu natočit video, aby ubezpečila všechny začínající maminky, kterým se toto také stane a budou zbytečně vyděšené, že je to naprosto normální. Její upřímná zpověď vzbudila na TikToku hromadu pozitivních reakcí a video vidělo přes pět milionů uživatelů.

 

Jake Herbert s otcem

Otec a syn si založili profil na OnlyFans a vydělávají milion měsíčně. Co všechno na něm dělají?

Melissa Hendersonová

Svobodná matka čelí vězení poté, co dala své dceři na hlídání sourozence. Co se s nimi stalo?

reklama