Virály

15. února 2022 10:12

redakce Prima Lajk

VIDEO: Matka se zhrozila, když jí začalo téct mateřské mléko z podpaží! Jak se to mohlo stát?

Mladá maminka si myslela, že má v podpaží schovanou třetí bradavku, ze které se jí spouští mléko. Doktor ji však vyvedl z omylu.

První mateřství sebou přináší mnoho neznámého a děsivého. Po porodu miminka začíná šílený kolotoč hormonů, prvního kontaktu s dítětem, vyčerpání a přicházení na to, jak vůbec na to. I přes všechny knížky, blogy a fóra, které si přečtete, vás pořád může něco zaskočit a překvapit.

To se stalo i mladé mamince Lindsay White, která na internetu vystupuje pod přezdívkou The Little Milk Bar. Přednedávnem sdílela na TikToku video, ve kterém se svěřila, že ji po porodu v podpaží začalo vytékat mateřské mléko. První, co jí přišlo na mysl bylo, že má třetí bradavku. Tuto teorii však vyvrátil její doktor, který ji ubezpečil, že mléčná žláza vede i skrz podpaží, a tak je možné, že občas může mléko prosakovat i odjinud než z prsou.

Rozhodla se proto o tom na internetu natočit video, aby ubezpečila všechny začínající maminky, kterým se toto také stane a budou zbytečně vyděšené, že je to naprosto normální. Její upřímná zpověď vzbudila na TikToku hromadu pozitivních reakcí a video vidělo přes pět milionů uživatelů.

@thelittlemilkbar

#motherhood #breastfeeding #momlife #didyouknow #mindblowing #momsoftiktok #coolmomsoftiktok #newmom #prego #pregobelly #breastfeedingmom #birth

♬ Lalala - Y2K & bbno$


Přečtěte si také