Virály

19. ledna 2018 17:42

redakce Prima Lajk

VIDEO: Matka viděla svého syna, kterého brutálně napadla skupinka mladíků. Z těchto drsných záběrů šílí internet

Vypadá to, že se napadený malý chlapec stal obětí šikany. Nad brutalitou mladíků zůstává rozum stát.

Rozrušená matka malého chlapce zveřejnila na internetu video svého syna, který byl v den svých dvanáctých narozenin brutálně napaden pěstmi a kopanci skupinkou malých násilníků. Rozrušená matka malého chlapce zveřejnila na internetu video svého syna, který byl v den svých dvanáctých narozenin brutálně napaden pěstmi a kopanci skupinkou malých násilníků. Video zachycuje syna Tanyi Wibrahamové Seana, který si hraje venku se svým zbrusu novým kolem, když ho najednou napadne skupinka pěti chlapců z místního okolí. Celý incident natáčel jeden z nich na mobil a záběry pak zveřejnil na Snapchatu. Události však všiml pozorný soused.

Sean se cítil příliš trapně na to, aby o všem řekl matce, a tak mlčel a odmítal vysvětlit, proč je tak rozrušený, když má narozeniny. Soused ale naštěstí Tanyu upozornil na záznam, který koloval na internetu. Záběry zachycují také to, jak se Sean snaží utíkat před skupinou mladých kluků, než se nakonec zastaví a schoulí za bílou dodávkou. Malí násilníci pak přitlačí Seana ke kovovému plotu, začnou ho mlátit pěstmi a kopat. Matka Seana sdělila médiím, že děsivé záběry jí drásaly srdce a že lituje toho, že v blízkosti nebyl nikdo, kdo by jejímu synovi mohl pomoct.

Tania celou událost oznámnila na policii a Sean poskytl vyšetřovatelům výpověď o tom, co se stalo. Jedná se pravděpodobně o jasný případ šikany, která může mít zvláště na dítě zničující dopad a může člověka dovést až k sebevražedným myšlenkám a jiným duševním poruchám. Doufejme, že po tomto zážitku bude mít chlapec od násilníků konečně klid. Jak brutální napadení bylo, se můžete podívat na ve videu níže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také