Virály

15. března 2019 14:42

redakce Prima Lajk

VIDEO: Mladou dívku téměř vyhodili z letadla, protože prý byla málo oblečená. Vážně se ale oblékla nevhodně?

Cestující Emily O'Connor málem nenastoupila do letadla společnosti Thomas Cook Airlines směrem z Anglie do Španělska, kam mířila na dovolenou.

Mladá žena prošla veškerými letištními kontrolami bez problémů a když byla v letadle, po pár krocích ji posádka zastavila. „Promiňte madam, nejste vhodně oblečena a nedodržujete náš cestovní kodex,“ upozornila ji posádka. Celý rozruch byl způsoben kvůli černému crop-topu, který odhaloval ramena a dekolt, k tomu měla dívka oranžovo-žluté kalhoty s vysokým pasem. Emily požádala posádku, aby jí ukázala pravidla, ve kterých se píše, že je tento oděv nevhodný.

„Cestující nosící nevhodný oděv (včetně oblečení s urážlivými slogany nebo obrázky) nebudou mít dovoleno cestovat, pokud nebude možná změna oblečení,“ stálo v pravidlech. Dívka tedy nechápala, proč jim crop-top tak vadí.

Stevard však nepovolil a pokračoval, že pokud si přes sebe dívka něco nevezme, nebude s nimi moc odletět. Emily do celé situace ještě zapojila ostatní pasažéry a zeptala se jich, zda její outfit někoho uráží. Na to nikdo nezareagoval. Nakonec si na sebe tedy oblékla bundu. Později vysvětlila, že šlo o to, že jí bylo hrozné horko, a tak nechápala, proč by se měla oblékat do bundy.

„Ten trapas, který musela pociťovat, a přitom k tomu nebyl žádný důvod! Ženské tělo vás uráží? Odlétala na dovolenou, takže měla mít na sobě kombinézu?" reagovala pod jejím příspěvkem na Twitteru jedna dívka.

Emily si dokonce pozvali i do pořadu This morning, kde se k celému incidentu dívka vyjádřila. Ten si můžete pustit níže. Co si o jejím oblečení myslíte vy, opravdu bylo tak nevhodné?

Sdílejte článek

Přečtěte si také