Virály

27. ledna 2022 16:42

redakce Prima Lajk

VIDEO: Mladý tiktoker obvinil známou influencerku ze sexuálního zneužívání! Co mu měla dělat?

Svět je naruby a sexuálního obtěžování už se dočkávají i mladí tiktokeři.

Být mladý a pohledný kluk se zdá být jako snová kombinace, ještě když do toho přidáte fakt, že jste známý tiktoker. Jenže co by možná jiní brali jako jasnou výhodu v životě, nemusí takhle být vnímáno každým. Řeč je o dnes již 18letém tiktokerovi Jacku Wrightovi, který tak čerstvě promluvil na téma své kamarádky a známé influencerky Sienně Mae Gomez, jež ho měla sexuálně zneužívat.

Ta prý na něj měla naléhat, nutit ho k věcem sexuálního rázu, a vyžadovat po něm věci proti jeho vůli. Není to přitom poprvé, co se influencerka potýká s těmito nařčeními. V minulosti si na ni stěžovali i další mladí chlapci. A co konkrétně měla Sienna Jackovi dělat?

Jednou k němu údajně přišla do pokoje zcela nahá a vyžadovala sexuální kontakt. Jack se pak podle svých slov bránil a z pokoje odešel. Jindy prý zase Sienna přišla domů a Jack se probudil s její rukou ve svých kalhotách. Wright tvrdí, že sice projevoval vůči influencerce náklonost, nikdy však za účelem toho, aby s ní měl sexuální styk. Navíc se to celé odehrávalo v době, kdy byl ještě nezletilý. Jeho upřímnou zpověď si teď můžete pustit níže.

Sdílejte článek
Štítky Sex sexuální zneužívání TikTok mladiství influencerka Influencer pohlavní zneužívání TikToker Sienno Jackie Wright

Přečtěte si také