Virály

4. prosince 2018 13:08

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muž má tak dlouhý jazyk, že si jím dokáže olíznout čelo. Z jeho bizarní schopnosti šílí internet

Zkoušeli jste si někdy olíznout jazykem nos? Přijde vám to nemožné? Tak sledujte tohoto muže...

Dosáhnout jazykem na nos sice neumí každý, ale není to zase nic až tak neobvyklého, aby se o tom muselo psát. Tenhle muž z Nepálu ovšem tuto schopnost povýšil na další level, a tak by neměl uniknout vaší pozornosti. Yagya Bahadur Katuwal si totiž dosáhne jazykem rovnou na vlastní čelo.

35letý řidič školního autobusu se díky tomuto bizarnímu talentu stal místní celebritou a ukázky jeho schopností se v posledních týdnech rozšiřují na sociálních sítích závratnou rychlostí. Přesto ho však jeho zaměstnanci varují, aby to nepředváděl v práci, protože tím může děsit děti. I sám Yagya potvrzuje, že se k němu školáci nikdy nechtějí přiblížit, a někteří si z něj dokonce už i cvrnkli do kalhot. Často jsou prý z jeho akce značně rozhození i dospělí.

Yagya se domnívá, že má nejdelší jazyk a je jediným člověkem na světě, který si jím dokáže lízat vlastní čelo a překrýt si rty nos, takže je teď jeho cílem získat za to místo v Guinnessově knize rekordů. Muž, který jej natáčel a následně video zveřejnil na internetu, tvrdí, že je Yagya fyzicky i psychicky v pořádku a své schopnosti objevil už jako malý. Tyhle „akrobatické“ kousky může Yagya dělat taky díky tomu, že má pouze jeden zub. Jak vypadá v akci a jestli jsou podle vás jeho výkony obdivuhodné, to můžete posoudit po zhlédnutí následujícího videa.


Přečtěte si také