ODHALENO: 4 věci, které by měl každý chlap dělat JAZYKEM! Pánové, tohle chce zažít opravdu každá

Nemusíte chodit do jazykovky, abyste se stal mistrem jazykových dovedností. Ženy milují, když jim uděláte tyhle čtyři věci.

Jazykem přejedete po krku - krk je důležitou erotogenní zónou a pro většinu žen funguje jako rozbuška rozkoše. Začněte ji líbat pod klíční kostí a jazykem jí pomalu po šíji přejíždějte. Než se dostanete k ušním lalůčkům, strhá z vás oblečení.

Zakroužíte kolem bradavky - tyto dva čudlíky spolehlivě postavíte do pozoru, když kolem nich budete kroužit jazykem. Bradavku občas i nasajte. Ženu samozřejmě můžete u toho stimulovat i rukou v klíně.

Zakmitáte na klitorisu – absolutní povinnost u každé ženy. Tohle s jazykem prostě musíte umět, ale nebojte, není to nic složitého. Kůži kolem klitorisu lehce napněte prsty a jazykem po něm poté kmitejte jako ještěr. A žena? Ta bude křičet: "Ještě!"

Jazyková masáž - záda často míváme zatuhlá a bolavá. Není tak nad pořádnou masáž! Poté, co jí rukama prohnětete trapézy a záda uvolníte, jí po páteři pomalu přejeďte jazykem až tam dolů k zadečku. Z nečekaného vzrušení se jí zatmí před očima.

Sdílejte článek
Štítky jazyk Sex klitoris orální sex masáž rozkoš erotogenní zóna

Přečtěte si také