návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: 4 věci, které by měl každý chlap dělat JAZYKEM! Pánové, tohle chce zažít opravdu každá

Nemusíte chodit do jazykovky, abyste se stal mistrem jazykových dovedností. Ženy milují, když jim uděláte tyhle čtyři věci.
Vydáno: 12.09.2018
Co měl chlap umět s jazykem? 1
Co měl chlap umět s jazykem? 1 Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jazykem přejedete po krku - krk je důležitou erotogenní zónou a pro většinu žen funguje jako rozbuška rozkoše. Začněte ji líbat pod klíční kostí a jazykem jí pomalu po šíji přejíždějte. Než se dostanete k ušním lalůčkům, strhá z vás oblečení.

Zakroužíte kolem bradavky - tyto dva čudlíky spolehlivě postavíte do pozoru, když kolem nich budete kroužit jazykem. Bradavku občas i nasajte. Ženu samozřejmě můžete u toho stimulovat i rukou v klíně.

Zakmitáte na klitorisu – absolutní povinnost u každé ženy. Tohle s jazykem prostě musíte umět, ale nebojte, není to nic složitého. Kůži kolem klitorisu lehce napněte prsty a jazykem po něm poté kmitejte jako ještěr. A žena? Ta bude křičet: "Ještě!"

Jazyková masáž - záda často míváme zatuhlá a bolavá. Není tak nad pořádnou masáž! Poté, co jí rukama prohnětete trapézy a záda uvolníte, jí po páteři pomalu přejeďte jazykem až tam dolů k zadečku. Z nečekaného vzrušení se jí zatmí před očima.

Co děláte špatně?

ODHALENÍ: Holky, tuhle chybu při ORÁLNÍM sexu děláte úplně všechny! Kluci vám to ale nikdy neřekli...

Orální sex podle zvěrokruhu. 1

ODHALENO: Tohle mají rádi chlapi při orálním sexu podle znamení zvěrokruhu! Jak chtějí, aby si holka hrála s penisem?

Článek je zařazen v: jazyk , Sex , orální sex , co holka chce