Virály

12. září 2019 16:38

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muž na horské dráze zázračně chytil padající mobil. Jeho blesková reakce ohromila internet

Dokážete si představit, že byste při jízdě na horské dráze ještě měli sílu na to, chytat mobil, který letí kolem vás?

Existuje jen málo více infarktových stavů než moment, kdy vám upadne telefon a buď nenávratně zmizí v hlubinách řeky či propasti, nebo skončí s roztříštěným displejem. Návštěvník zábavního parku ve Španělsku měl ale obrovské štěstí, když tento pocit zažíval, ale díky muži s bleskovou reakcí nakonec jeho telefon přežil hrůzostrašný pád bez jediné újmy.

Na záběrech z horské dráhy, které sdílel na Youtube uživatel jménem Sirsammy 15, můžete vidět, jak si neznámý muž užívá jízdu na atrakci. Najednou se ale instinktivně natáhne přes spolujezdce po podajícím mobilu, který se mu naprosto neuvěřitelným způsobem podaří chytit. Po tomto dechberoucím kousku muž triumfálně zvedne ruce nad hlavu a raduje se, jako by právě vyhrál olympiádu. A nutno říct, že zcela oprávněně. Soupravy na této horské dráze se totiž pohybují rychlostí více než 130 km/h.

Video se okamžitě stalo virální a na svém kontě má už více než 6 milionů zhlédnutí. Někteří lidé tento jedinečný moment označili jako „den zrození legendy“. Jiní pak poznamenali, že nebýt těchto záběrů, nikdy by nevěřili, že se něco takového stalo. A pokud o tom náhodou pochybujete i vy, tady máte důkaz místo slibů...

Sdílejte článek

Přečtěte si také