Virály

27. února 2019 13:27

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muž s nožem v zádech vyšel z nemocnice ven do mrazu, aby si zakouřil. Tohle se může stát jedině v Rusku

Závislost na kouření se těžko překonává, že by ale člověk musel mít cigaretu i tehdy, když leží v nemocnici s nožem v zádech?

Kuřáci si jistě dokážou představit ten pocit, kdy máte tak neodolatelnou chuť na cigaretu, že byste pro ni udělali cokoliv. Záběry, které se objevily na internetu, ukazují, že někdo je dokonce schopen dojít si pro ni s nožem v zádech. Hlavním aktérem videa je 34letý Rus Vladimir hospitalizovaný v nemocnici po opilecké rvačce s nožem v zádech. Během toho, co jej lékaři připravovali k operaci, se ale najednou zvedl, oznámil doktorům, že musí něco vyřídit, a odešel. Ukázalo se, že si chtěl zakouřit, jenže neměl žádné cigarety, a tak se vydal ven do desetistupňového mrazu v naději, že nějakou dostane od ostatních kuřáků. Vedle nože v zádech měl na sobě pouze trenýrky.

Jak můžete sami vidět na inkriminovaných záběrech níže, lékařský personál jej odchytl a dovedl zpět na pokoj. Mluvčí regionálního zdravotního úřadu v Tatarstánu pak potvrdil, že Vladimir podstoupil chirurgický zákrok, při němž mu odstranili nůž ze zad a nyní je pacient ve stabilizovaném stavu. Přesto nás tenhle absurdní výjev znovu přesvědčil, že některé věci se prostě můžou stát jedině v Rusku. Podívejte se sami.

Sdílejte článek
Štítky nemocnice cigarety nůž Rusko záda

Přečtěte si také