reklama

reklama

Muž zachránil dítě padající z pátého patra 2
Autor: Youtube/RT Muž zachránil dítě padající z pátého patra 2

VIDEO: Muž se vrhl pod dítě padající z pátého patra, aby mu zachránil život. Jeho hrdinský zákrok boří internet

Publikováno: 01.06.2019
Kéž by bylo více takových lidí, kteří se vrhnou vstříc padajícímu dítěti, aby mu zachránili život.

reklama

Neuvěřitelný zákrok předvedl na ulici muž, který se vrhl pod z výšky padající dítě, aby jej zachránil před jistou smrtí. Ke scéně jako vystřižené z akčního filmu došlo v severozápadní Číně a hrdinou byl 28letý Tonik Turghanbek. Ten seděl ve svém autě, když najednou zahlédl v okně pátého patra vedlejšího domu malé dítě. Okamžitě vyskočil z vozu a vrhl se k domu, aby zabrzdil jeho pád.

Celou akci zachytily bezpečnostní kamery. Záběry ukazují Tonika s rozpřaženýma rukama, kterého padající dvouletý chlapec srazil k zemi. Hrdina se na chvíli ocitl v bezvědomí. Za pár okamžiků se ale probere a začne se zvedat. Mezitím se už na místě objevují svědkové, kteří přispěchali oběma aktérům na pomoc. Podle RTE News odnesl Tonik svůj zásah jen škrábanci a odřeninami na hlavě. Dítě bylo ihned převezeno do nemocnice a podle posledních zpráv neutrpělo vážné zranění.

Záběry Tonikova hrdinského činu se záhy po zveřejnění na internetu staly virálními. Lidé jej v komentářích obdivují i chválí, dokonce ho nazývají i superhrdinou. A že si tuto přezdívku plným právem zaslouží, o tom se můžete v následujícím videu přesvědčit i vy.

 

 

Řidička zachránila žáka před projíždějícím autem 1

VIDEO: Řidička zachránila chlapce, který vystupoval z autobusu přímo před projíždějící auto. Tyhle záběry vyděsily internet

reklama