Virály

4. července 2018 11:35

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muž tvrdí, že cestuje v čase, a ukázal lidem záběry z budoucnosti! Jak bude podle něj vypadat svět v roce 2120?

Další cestovatel v čase tvrdí, že budoucnost bude černější, než si všichni představujeme.

Už je to nějakou dobu, co jsme psali o cestovateli v čase jménem Noah. Ten je teď zpátky, aby tentokrát poskytl lidstvu důkaz, že skutečně navštívil rok 2120. Ve svém videu na kanále Youtube ApexTV tvrdí, že pochází z roku 2030 a vrací se do současnosti kvůli neúspěšné misi. Ve videu divákům sděluje, že cestoval do roku 2016 a 2120 a přináší pro nás všechny varování.

Týká se života v roce 2120, který údajně moc dobře poznal a v jeho domě má ukryto mnoho stránek s informacemi, které hodlá sdílet s ostatními, až je najde. Ve videu se pak hroutí, protože má strach o svůj život, a poskytne několik faktů o budoucnosti. Týkají se Severní a Jižní Koreje, kteří se nyní snaží o příměří, v budoucnosti k tomu však nedojde. Obě země prý zůstanou odděleny a nedopadne to dobře.

Jejich požadavky povedou k další válce, ne však světové, ale pouze mezi několika zeměmi, mezi kterými budou i Spojené státy. Následně dodává, že ví mnohem více a moc by si přál nám vše říct, ale kvůli časovým paradoxům nemůže. A pak už přijde chvíle pro záběry natočené právě v roce 2120.

Popisuje věci, které na něm uživatelé mohou vidět, zmiňuje různé létající objekty či budovy s modernizovanými světly, zdůrazňuje však, že to, co vidíme, není skutečný obraz budoucnosti, jak ji on sám zažil. Poté diváky informuje, že do roku 2120 se mezilidské vztahy stanou pouhou věcí a mimo jiné taky o tom, že v roce 2020 bude opět zvolen Donald Trump prezidentem USA. Prozrazuje, že video pochází z Las Vegas a červené mraky jsou důsledkem globálního oteplování.

Mnoho uživatelů dalo v komentářích najevo, že mu nevěří a považuje jej za lháře. Jestli skutečně říká pravdu, nebo si pouze vymýšlí, aby přilákal pozornost, nemáme momentálně šanci ověřit. Můžete se tak alespoň podívat na celé video a udělat si o tomto cestovateli časem obrázek sami.


Přečtěte si také