Virály

21. prosince 2018 16:06

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muž tvrdí, že se narodil v budoucnosti a zná rok vypuknutí třetí světové války. Vážně bychom se měli začít bát?

Podobných individuí už se na internetu objevilo mnoho, předpověď tohoto zní ale opravdu realisticky.

Na internetu se objevil další cestovatel v čase, který tvrdí, že přišel z budoucnosti s varováním před Donaldem Trumpem a že ví, kdy bude třetí světová válka. Michael Philips ve videu na svém Youtube kanále říká, že se narodil v roce 2043 a zná některé největší hrozby, kterým bude lidstvo čelit v následujících letech. Uvedl, že příští rok vypukne jadená válka mezi USA a Severní Koreou – ne že by zrovna tohle byla věc, kterou bychom nemohli předpokládat i my současníci.

Ta prý ale bude rychle ukončena, protože Američané zabijí severokorejského vůdce Kim Čong-una. Jenže to ani zdaleka nebude znamenat mír – naopak, tento čin povede k rozpoutání třetí světové války v roce 2020. V té se podle jeho tvrzení spojí Rusko s Čínou proti Americe a Spojenému království a bude sice velmi rychlá, ale hodně brutální. Zemřou v ní miliony lidí a dojde i na použití jaderných zbraní, ne však ničivých, ale „pouze“ bojových.

Phillips také říká, že americký prezident Donald Trump povede zemi nejen ve svém prvním funkčním období, vyhraje i další prezidentské volby. Pokusil se prý kandidovat i potřetí, byl ale obviněn z vlastizrady, takže musel odstoupit. O post prezidenta se ale ucházela Oprah Winfrey, byla však poražena mužem jménem Michael McIntosh. O několik desítek let později, v roce 2075 pak prý v důsledku nečinnosti světových vlád, globální oteplování negativně ovlivní naši planetu. Nám tedy nezbývá, než si počkat, jestli tento cestovatel skutečně mluví pravdu, nebo si jen vymýšlí.

Sdílejte článek
Štítky válka video budoucnost Severní Korea cestovatel Oprah Winfreyová Kim Čong-un předpověď USA Rusko Čína Donald Trump Philips Třetí světová válka cestovatel v čase

Přečtěte si také