návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Muž tvrdí, že se narodil v budoucnosti a zná rok vypuknutí třetí světové války. Vážně bychom se měli začít bát?

Podobných individuí už se na internetu objevilo mnoho, předpověď tohoto zní ale opravdu realisticky.
Vydáno: 21.12.2018
Muž tvrdí, že ví, kdy začne 3. světová válka
Autor: iStock Muž tvrdí, že ví, kdy začne 3. světová válka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na internetu se objevil další cestovatel v čase, který tvrdí, že přišel z budoucnosti s varováním před Donaldem Trumpem a že ví, kdy bude třetí světová válka. Michael Philips ve videu na svém Youtube kanále říká, že se narodil v roce 2043 a zná některé největší hrozby, kterým bude lidstvo čelit v následujících letech. Uvedl, že příští rok vypukne jadená válka mezi USA a Severní Koreou – ne že by zrovna tohle byla věc, kterou bychom nemohli předpokládat i my současníci.

Ta prý ale bude rychle ukončena, protože Američané zabijí severokorejského vůdce Kim Čong-una. Jenže to ani zdaleka nebude znamenat mír – naopak, tento čin povede k rozpoutání třetí světové války v roce 2020. V té se podle jeho tvrzení spojí Rusko s Čínou proti Americe a Spojenému království a bude sice velmi rychlá, ale hodně brutální. Zemřou v ní miliony lidí a dojde i na použití jaderných zbraní, ne však ničivých, ale „pouze“ bojových.

Phillips také říká, že americký prezident Donald Trump povede zemi nejen ve svém prvním funkčním období, vyhraje i další prezidentské volby. Pokusil se prý kandidovat i potřetí, byl ale obviněn z vlastizrady, takže musel odstoupit. O post prezidenta se ale ucházela Oprah Winfrey, byla však poražena mužem jménem Michael McIntosh. O několik desítek let později, v roce 2075 pak prý v důsledku nečinnosti světových vlád, globální oteplování negativně ovlivní naši planetu. Nám tedy nezbývá, než si počkat, jestli tento cestovatel skutečně mluví pravdu, nebo si jen vymýšlí.

 

 

Muž tvrdí, že cestuje v čase a má fotografii z roku 6000

VIDEO: Záhadný muž, který prý cestuje v čase, ukázal fotku z roku 6000. Jak podle něj bude vypadat svět za 4000 let?

Článek je zařazen v: cestovatel v čase , předpověď , budoucnost , video , válka