Muž v metru vytáhl erotickou pomůcku
Autor: iStock Muž v metru vytáhl erotickou pomůcku

VIDEO: Muž v metru vytáhl obří sexuální hračku, aby zkontroloval její kvalitu. Tohle se vám v Praze stát nemůže

Publikováno: 27.02.2019
Znáte ten pocit, když dostanete něco, na co se fakt těšíte, a potřebujete to hned rozbalit? Tento muž to přesně takhle měl se svým novým dildem.

reklama

Stalo už se vám někdy, že jste si něco koupili a museli jste se hned svým novým úlovkem pokochat? Možná si řeknete, že na tom není nic zvláštního. Představte si ale, že byste si pořídili sexuální hračku a nedočkavě ji rozbalili v MHD plné lidí. Přesně to totiž udělal muž v New Yorku, který během jízdy metrem vytáhl z batohu obří dildo, vyndal ho z obalu a nadšeně ho zkoumal. Jeho počínání si všiml jeden z cestujících a celou scénu se rozhodl natočit.

Pořízené záběry pak zveřejnil na svém instagramovém účtu s tím, že nic podobného nikdy neviděl a je rád, že to zaznamenal na kameru. Video se okamžitě stalo virálem a okomentovalo jej neuvěřitelné množství lidí. Většinu z nich rozesmál dychtivý výraz muže prohlížejícího si dildo a shodli se, že to možná byl dárek k Valentýnovi. Ať už to bylo jakkoliv, věříme, že tohle bezprostřední video, na které se můžete podívat zde, pobaví i vás. A jestli někdy něco podobného uvidíte i v pražském metru, hlavně to nezapomeňte natočit!

Kreativní matka 3

FOTO: Matka se pokusila uvolnit dítěti od bolesti pomocí erotické hračky. Co mu proboha udělala?

Sexuální hračky Hry o trůny. 2

GALERIE 18+: Holky, co říkáte na sexuální hračky podle Hry o trůny? Jonův meč by chtěla doma určitě každá

reklama