Virály

20. února 2022 12:40

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muž vyhrál stříbrnou medaili na olympiádě. Drsná reakce jeho otce ale všechny šokovala

Takovou reakci od svého otce olympionik určitě nečekal.

Curlingový tým z Velké Británie předvedl na olympiádě v Pekingu před pár dny mistrovský výkon ve finálovém duelu se Švédy. Ačkoli to na vítězství nestačilo a švédský tým zvítězil po extra endu 5:4, což jim vyneslo zasloužené zlato, stříbrní Britové si alespoň připsali vůbec první medaili pro svoji zemi na letošních hrách.

Úsilí kapitána Bruce Mouata, Hammyho McMillana, Bobbyho Lammieho, Granta Hardieho a náhradníka Rosse Whytea dokonce uznala i královna, která ve svém tweetu týmu poblahopřála a napsala, že mohou být na svůj neuvěřitelný úspěch neuvěřitelně hrdí. Na jednoho muže, kterým nebyl nikdo jiný než otec Granta Hardieho, však stříbrná medaile dojem nijak zvlášť neudělala.

Po fantastickém úspěchu stříbrného olympionika se reportérka BBC Hardieho staršího zeptala: „Co řeknete svému synovi, až se vrátí z olympiády s medailí?“. Na což otevřeně a bez emocí otec odpověděl: „Nejspíš nic“. Drsná reakce Hardieho vyvolala na internetu pozdvižení a otec schytal za svůj výrok velkou kritiku. „WTF? Váš syn právě vyhrál stříbrnou medaili. Co kdybyste mu spíš řekl, že jste na něj hrdý a že ho milujete?!“ napsal rozčíleně jeden z uživatelů.

Sdílejte článek
Štítky medaile zahraničí vítězství drsná reakce zimní olympiáda

Přečtěte si také