Virály

28. března 2018 14:57

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muži natáčeli ducha v domě, kde straší. Tyhle děsivé záběry dokazují jeho existenci!

Mysleli jste si, že duchové neexistují? Podívejte se na tohle video...

Britské ostrovy jsou plné temných a strašidelných míst, která obývají ti duchové, kteří nechtěli opustit svět živých. Pravděpodobně jedna z těch zlověstnějších lokalit se nachází v Yorkshiru, v ulici East Drive 30, kde stojí zdánlivě obyčejný rodinný dům. Uvnitř tohoto domu z 50. let však nejspíš pobývá jeden z nejvíce nechvalně proslulých duchů všech dob – krutý Černý mnich z Pontefractu.

Skupina mladých investigativců, kteří zkoumají paranormální jevy a k lovu duchů přistupují skepticky, se pokusili vysvětlit strašení v domě racionální, pozemskou cestou. A vydali se tam i s kamerou. Z jejich pátrání vzniklo neuvěřitelně strašidelné video, které ukazuje údajné noční řádění ducha.

Zlý duch údajně v domě řádí už od konce 60. let. Ničí křesťanské předměty a plácá lidi přes obličej. Jeho chování se stále zhoršovalo a bylo naprosto zřejmé, že to nebude žádná přátelská ztracená duše. V obzvláště nebezpečné situaci se ocitla dcera současných obyvatel domu, kterou duch údajně stáhl ze schodů a neustále ji vytahoval ze stolu – proto hodně lidí věřilo, že se do ní zamiloval. Její rodiče tvrdí, že byli svědky děsivé postavy oblečené v šatech černého mnicha, která se vznášela nad jejich postelí.

A události se zhoršili ještě víc poté, co byl příběh o původu černého mnicha odhalen. Právě vyšetřovatel paranormálních jevů Tom Cuniff se rozhodl prozkoumat případ do hloubky a zjistil, že přímo naproti tohoto domu byla kdysi umístěna městská šibenice. Dospěl k závěru, že jde o ducha místního převora, který žil za vlády Henricha VII. Ten byl pověšen za znásilnění a vraždu dospívající dívky. Děsivé, že? Na to, co se dělo během nočního nahrávání uvnitř hrůzostrašného domu, s můžete podívat v následujícím videu. Doporučujeme ale nepouštět si ho o samotě...

Sdílejte článek
Štítky duchové strašidelný dům Yorkshire Britské ostrovy paranormální jev Lovci duchů