Extrém

3. srpna 2015 17:19

Tereza Javorová

ZBLÁZNILA SE? Tanečnice pole dance tvrdí, že ji u tyče pozorují duchové. Líbí se jim, jak tancuju!

Wendy Reardon buď neví, jak dobře zpropagovat svoje taneční lekce, nebo naopak vymyslela geniální PR kampaň. Tvrdí, že když u tyče tančí pole dance, tak ji pozoruje dvojice duchů. Je prý tak dobrá, že nechtějí odejít!

Čtyřiačtyřicetiletá majitelka školy Gypsy Rose Exotic Fitness v americkém Bostonu říká, že se v jejím studiu objevili dva duchové.

"Jednoho dne se tu zjevili, ale asi se jim líbilo, jak tancuju. Dokonce se i pohybovali do rytmu. Teď nechtějí odejít," vykládá naoko rozzlobeně Wendy.

"Samozřejmě mě to těší, že se jim moje show líbí, ale dívají se zadarmo."

"Je mi jedno, z jaké dimenze nebo vesmíru jsou, ale měli by platit," vypouští z pusy neuvěřitelná slova tanečnice pole dance.

Duchové prý začali pozorovat při tanci i ostatní dívky. "Myslím, že se živí z pozitivní energie, kterou dívky vyzařují."

Je ale zvláštní, že duchů si všimla Wendy až teď. Školu vlastní od roku 2003, ale až nedávno si otevřela vlastní taneční kurzy. Nejspíš tak potřebuje nalákat nové žáky. Nekteré sice přítomnost duchů může vyděsit, ale jiní to mohou považovat za vzrušující dobrodružství.


Přečtěte si také