Ilustrační foto
Autor: Getty Images Ilustrační foto

VIDEO: Nastávající rodiče si na párty k odhalení pohlaví miminka pozvali tanečnice u tyče! Proč to všechny naštvalo?

Tamara F. Publikováno: 18.08.2022
Budoucí rodiče zvolili originální téma pro svůj večírek k odhalení pohlaví miminka.

reklama

Mezi rodiči se v posledních letech rozmohl trend pořádat večírek nebo slavnost k odhalení pohlaví jejich miminka pro rodinu a blízké přátele, kde se všichni společně dozvědí, zda se narodí holčička, nebo kluk. Způsobů, jak na to, je nespočet a zde platí, že kreativitě se meze nekladou.

Buď se mohou rodiče vydat „klasickou“ cestou a využít barevné konfety nebo balonky či jako v případě tohoto páru se trochu odvázat a najmout si třeba tanečnice u tyče. Ano, jedni nastávající rodiče si skutečně na párty s odhalením pohlaví pozvali pole dance tanečnice, aby předvedly vystoupení a poté propíchly balónek s konfetami.

Video z večírku poté moldavská tanečnice umístila na internet, kde klip rozvířil dost kontroverzní reakce. „Na první narozeninovou oslavu dítěte by si hosté měli přinést jednodolarové bankovky,“ smál se v komentářích jeden z uživatelů, zatímco další napsal, jak je to skvělý a originální nápad. Co říkáte na tenhle způsob odhalení pohlaví vy?

 

@mariap_poledance а вот и результат хейтерам пройти мимо #рек #реки #genderparty ♬ ily (i love you baby) - 2020 Remix - We Rabbitz

 

Charlie Danger Lloyd (4)

VIDEO: 4leté transgender dítě odhalilo nové pohlaví na vlastní párty! Co na to rodiče?

reklama