Virály

11. července 2022 09:51

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nebojácná matka skočila na kapotu auta, aby zachránila své děti. Jak akce dopadla?

Hrdinský akt ochranitelské matky natočila pouliční kamera.

Třiatřicetiletá maminka z Nového Mexika Melody Maldonado zaparkovala své auto před místím obchodě, aby nakoupila pár nezbytných věcí. Osudovou chybu však udělala ve chvíli, kdy svou šestiletou dceru a jedenáctiměsíčního syna nechala uvnitř vozidla. Toho totiž využila zlodějka Regina Castillo, která se v mžiku vloupala do vozu a odjela s ním i dětmi pryč.

Jakmile si toho matka všimla, nečekala ani vteřinu a na kapotu ujíždějícího SUV skočila a držela se jako o život. „Křičela jsem na tu zlodějku, aby zastavila, že mám uvnitř děti,“ vzpomínala na děsivý okamžik Maldonado, jejíž nebojácný čin zachytila pouliční kamera. „Bylo mi jedno, co se stane s autem. Chtěla jsem jen zachránit své děti,“ dodala.

Zlodějka se však ani nepokusila zastavit, ba naopak začala s autem kličkovat, aby ženu z auta shodila. To se jí nakonec povedlo a zoufalou matku odhodila z kapoty, čímž jí způsobila zlomeninu nohy. Ani to jí však před záchranou svých dětí nezastavilo a Maldonado doběhla do blízké večerky, aby zavolala pomoc.

Policie nakonec mladou lupičku a únoskyni dětí dopadla o několik chvil později, kdy se zoufale snažila z auta uprchnout. Ukázalo se, že je na mladou ženu vydán zatykač a je obviněná hned z několika přestupků. Co je ale nejdůležitější, že se dětem nic nestalo a po preventivním lékařském ošetření se vrátily domů k milované matce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také