Virály

23. listopadu 2022 13:19

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nejhorší tiktokový trend všech dob? Žena tančila na příběh o svém zavražděném muži

Odvracená strana TikToku aneb Když se ztrapňují lidé bez špetky sebereflexe.

Podívejte, většinou se tady snažíme TikToku zastávat, protože na něm člověk najde spoustu dobrého a kvalitního obsahu, kvůli kterému si celá sociální síť pro mladé nezaslouží automatické odsouzení. Pravdou ale je, že tam je taky spousta videí, které jsou pravým opakem, a kvůli kterým občas ztrácíme víru v lidstvo. Následující zvrácený klip toho budiž důkazem.

V něm totiž žena v tzv. „storytime“ videu tančí na píseň Made You Look od Megan Trainor, zatímco v titulcích vypráví děsivý příběh brutální vraždy svého prvního muže. Bohužel to není poprvé, co někdo bez špetky sebereflexe natočil podobně stupidní video, tenhle trend straší na TikToku už pár let, málokdy se ale na internetu strhne taková bouře negativní reakcí, jako teď. Naštvané reakce jsou přitom zcela pochopitelné, co ale není pochopitelné, je obrana ženy z videa, která se teď rozhodla znovu zdůraznit, jak si za svou tvorbou stojí.

Údajně je dnes šťastná a nevidí jediný problém na tom, že si na TikToku zatančila. Lidé prý nemají žádné právo na to ji kritizovat, a pokud tak dělají, jsou nejspíš v životě sami extrémně nešťastní. Tak nějak přitom ale nezvládá pochopit, že lidem nevadí samotný tanec, jako spíš fakt, že se rozhodla spojit bizarní choreografii a hudbu s příběhem o něčí vraždě. A fakt, že nerozumí, co na tom je špatně, jenom potvrzuje, že sociální sítě možná přece jen byly obří chyba.

Sdílejte článek

Přečtěte si také