Virály

13. prosince 2021 12:09

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nejkrásnější ženou na světě se stala okouzlující Indka. Myslíte, že vyhrála právem?

Miss Universe zná svou novou vítězku.

Novou Miss Universe se stala indická kráska Harnaaz Sandhu, která porazila osmdesát konkurentek z celého světa, jež se ucházely o titul Nejkrásnější žena na světě. Na druhém místě skončila Nadia Ferreira z Paraguaye a třetí místo si odnesla krasavice z Jihoafrické republiky Lalela Mswane. Už 70. ročník soutěže krásy se poprvé konal v izraelském letovisku Ejlat.

Po oznámení výhry Sandhu při děkovném projevu vyzvala mladé lidi, aby si věřili a přestali se srovnávat s ostatními. „Jedinečnost vás dělá krásnými, tak se přestaňte srovnávat s druhými. Já si věřila, a proto tady dnes stojím,“ dodala nová Miss Universe za hlasitého potlesku publika.

Letošní soutěž krásy však sebou nesla i hořkou politickou pachuť. Některé státy tlačily na své reprezentantky, aby soutěž bojkotovaly kvůli izraelsko-palestinskému konfliktu. Jihoafrická vláda tak například stáhla svou podporu a vyzvala soutěžící Lalelu Mswaneu, aby okamžitě odstoupila. Misska se však s podporou organizace Miss South Africa rozhodla do Izraele vycestovat a soutěžit. Zástupkyně Malajsie se však Miss Universe neúčastnila, svou absenci svedla na epidemickou situaci.


Přečtěte si také