Novou Miss Universe se stala Harnaaz Sandhu z Indie
Autor: profimedia.cz Novou Miss Universe se stala Harnaaz Sandhu z Indie

VIDEO: Nejkrásnější ženou na světě se stala okouzlující Indka. Myslíte, že vyhrála právem?

Tamara F.. Publikováno: 13.12.2021
Miss Universe zná svou novou vítězku.

reklama

Novou Miss Universe se stala indická kráska Harnaaz Sandhu, která porazila osmdesát konkurentek z celého světa, jež se ucházely o titul Nejkrásnější žena na světě. Na druhém místě skončila Nadia Ferreira z Paraguaye a třetí místo si odnesla krasavice z Jihoafrické republiky Lalela Mswane. Už 70. ročník soutěže krásy se poprvé konal v izraelském letovisku Ejlat.

Po oznámení výhry Sandhu při děkovném projevu vyzvala mladé lidi, aby si věřili a přestali se srovnávat s ostatními. „Jedinečnost vás dělá krásnými, tak se přestaňte srovnávat s druhými. Já si věřila, a proto tady dnes stojím,“ dodala nová Miss Universe za hlasitého potlesku publika.

Letošní soutěž krásy však sebou nesla i hořkou politickou pachuť. Některé státy tlačily na své reprezentantky, aby soutěž bojkotovaly kvůli izraelsko-palestinskému konfliktu. Jihoafrická vláda tak například stáhla svou podporu a vyzvala soutěžící Lalelu Mswaneu, aby okamžitě odstoupila. Misska se však s podporou organizace Miss South Africa rozhodla do Izraele vycestovat a soutěžit. Zástupkyně Malajsie se však Miss Universe neúčastnila, svou absenci svedla na epidemickou situaci.

 

Salina Steinfeldová, vítězka Miss přeživší holokaustu

FOTO: 86letá žena vyhrála v kontroverzní soutěži krásy. Jak vypadá nová Miss přeživší holokaustu?

Velbloudi vyloučeni ze soutěže krásy kvůli botoxovým injekcím 1

Velbloudi byli vyloučeni ze soutěže krásy kvůli podvodu! Majitelé je napíchali botoxem

reklama