návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Nevěsta vyzvala k tanci svého smrtelně nemocného otce. Jejich společné vystoupení dojímá internet

Jen málo věci je dojemnějších než čistá rodičovská láska. Bohužel zde je poznamenaná hodně smutným osudem.
Vydáno: 06.01.2019
Nevěsta tančila s umírajícím otcem 2
Nevěsta tančila s umírajícím otcem 2 Autor: Youtube
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na internetu se objevilo video, které dojalo snad každého, kdo jej viděl. Zachycuje totiž nevěstu, která na své svatbě tančí s umírajícím otcem. Mary Bourne Roberts totiž už jako dítě měla oblíbenou písničku, na kterou vždy tančila se svým tehdy ještě zdravým tatínkem Jimem v kuchyni. A vždy bylo jejím snem si s ním na stejnou píseň zatančit i na vlastní svatbě. Ta se konala 29. prosince loňského roku v americké Alabamě, bohužel všechno nevyšlo tak úplně podle jejího plánu.

V roce 2017 byla totiž jejímu otci diagnostikována nevyléčitelná forma rakoviny mozku a ani lékaři nedokázali odhadnout, kolik měsíců mu ještě zbývá. Naštěstí se svatby své dcery dožil, a přestože byl jeho stav natolik špatný, že byl upoután na kolečkové křeslo, společný tanec nakonec proběhl. Celý jej natočila fotografická společnost Blue Room Photography a výsledné 3 a půlminutové video plné emocí zveřejnila na svém facebookovém profilu, kde jej vidělo už 95 000 lidí, kteří přidávali dojemné komentáře. Pokud vás zajímá, jak srdceryvný tanec vypadal, můžete se na něj podívat na videu níže. Doporučujeme ale připravit si k jeho sledování dostatek kapesníků.

 

 

Umírající muž se setkal se svým psem

VIDEO: Umírající muž si přál setkat se před smrtí se svým psem. Jejich loučení vás dojme k slzám

Článek je zařazen v: nevěsta , otec , dcera , tanec , rakovina