VIDEO: Nová nechutná výzva, ve které lidé šňupou kondomy. Tahle šílená zábava vás může zabít!

Chcete být hvězdou sociálních sítí? Protáhněte si kondom skrz nos a pusu

Tak to vypadá, že pojídání kapslí na praní nebo připalování rukou o rozžhavenou plotýnkou je teenagerům snažícím se získat co největší popularitu na sociálních sítích málo. Proto teď přišli s novou šílenou výzvou, kterou nazývají „šňupání kondomu“. Jestli vám už toto pojmenování nenapoví, čeho se týká, prozradíme vám to. Účastníci výzvy totiž vdechují kondom, ten projde skrz nos a vytáhnou jej pusou. Všechno to natočí a hle, hit Youtube je na světě.

Tento trend vznikl už v roce 2013, kdy jeden teenager zveřejnil video s touto výzvou na Youtube, a přes noc se stalo virálem. A nyní došlo k jeho oživení, a to navzdroy očividnému potenciálnímu nebezpečí, jakým může být udušení nebo dávení a náhlé zvracení. Přední lékař Joe Kosterich tvrdí, že i když je velmi nepravděpodobné, že by absolvování této výzvy mohlo mít fatální následky, v některých případech může vyvolat záchvaty kašle nebo kondom může uvíznout v nosní či ústní dutině. V některých oblastech Ameriky, kde je trend nejrozšířenější, prý dokonce vedou na školách informativní kurzy, aby poradili rodičům, jak odradit své děti od této výzvy a možného udušení.

Zdá se, že doba se změnila. Zatímco ještě před několika lety obcházeli školy policisté, aby varovali děti i rodiče před nebezpečím alkoholu, drog či sexuálního zneužívání, dnes je učitelé odrazují od toho, aby jedli prací kapsle a šňupali kondomy. Uvidíme, čeho se dočkáme za dalších pár let.

Sdílejte článek
Štítky Amerika internet výzva zábava YouTube sociální síť kondom kondomy

Přečtěte si také