Virály

22. listopadu 2021 11:08

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nový šílený trend? Holky si make-upem vytvářejí kruhy pod očima

Únava se podle nejnovějších make-up trendů stala žhavou novinkou.

Zapomeňte na svěží a odpočatý vzhled. Tím nejnovějším trendem jsou totiž falešné kruhy pod očima. Ano, čtete správně. To, co se ženy snaží zakrýt už několik desítek let, je nyní v módě. Tahle bizarní novinka začala jak jinak než na TikToku, který přitahuje dnešní mladou generaci.

Trend-setterem tohoto podivného looku se stala mladá influencerka Sara Carstensová, která zveřejnila na sociální síti video, jak si kreslí kruhy pod očima červeno-hnědou rtěnkou. Celý výsledný vzhled působí velmi unaveně, asi jako když proflámovala celou noc. Lidé se však tohoto bizarního líčení okamžitě chytli a začali ji napodobovat.

Beauty influencerka vysvětlila, že chtěla přijmout své přirozené kruhy pod očima tím, že je ještě více zvýrazní. Zatímco mnozí jsou z jejího nápadu nadšení, jiní reagovali dost negativně a sarkasticky. „Takže to, co se celý život snažím zakrývat, je teď trendy?“ napsala jedna žena v komentářích. Druhá uživatelka si neodpustila ironickou poznámku: „Takže kruhy pod očima jsou teď šik? Konečně nějaký make-up, který mi hraje do karet.“


Přečtěte si také