Virály

21. listopadu 2021 10:31

redakce Prima Lajk

VIDEO: Obrněný vůz rozhazoval peníze po dálnici. Propuklo davové šílenství!

Kolový obrněný transportér způsobil na americké dálnici pořádný rozruch.

Scéna jako z hollywoodského filmu se udála na dálnici v americkém státě Kalifornia, když se z tunového obrněného vozu začaly sypat dolarovky. Podle místní dálniční hlídky se incident odehrál na dálnici Interstate 5 u Carlbad poblíž San Diega. Peníze z transportéru se začaly sypat poté, co se náhle otevřely jedny dveře a vyletěly pytle s hotovostí. Část řidičů okamžitě zastavila, aby mohla začít sbírat peníze ze země.

Celou bizarní událost natočila fitness influencerka Demi Bagby, která video sdílela na svém Instagramu. „Tohle je ta nejbláznivější věc, jakou jsem kdy viděla,“ řekla ve videu. „Někdo rozházel peníze po celé dálnici,“ křičela influencerka s hromadou bankovek v náručí. Kalifornská dálniční hlídka však vybízí veřejnost, aby peníze vrátila, jinak riskují trestní obvinění.

Podle informací patří hotovost vládní agentuře Federal Deposit Insurance Corporation. „Pokud jste našli peníze na dálnici, nejsou vaše. Na místě jsme zadrželi už dva podezřelé, kteří čekají ve vazbě,“ řekl seržant dálniční policie Curtis Martin. Místní média uvedla, že orgány už nyní pracují na identifikaci řidičů, kteří si peníze odnesli domů.

Sdílejte článek
Štítky peníze zahraničí Kalifornie hotovost USA

Přečtěte si také