Virály

21. listopadu 2021 09:23

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena říká, že byla unesena mimozemšťany. Jaký má pro to prý neprůstřelný důkaz?

Američanka tvrdí, že ji zneužili mimozemšťané.

Sheera Lumira Rejoice se rozhodla podělit o nezapomenutelný a hrůzný zážitek na TikToku. V sérii několika videí se snažila přesvědčit své followery, že ji před třemi lety unesli mimozemšťané z přímo z jejího obývacího pokoje. V jednom klipu dokonce přesně popisuje, jak zničehonic ochrnula, když ležela na pohovce a podívala se ke dveřím, ve kterých spatřila holograficky vypadající lidskou postavu. „Najednou jsem úplně zamrzla a nemohla jsem se nijak pohnout,“ vysvětlila.

Poté k Sheeře prý mimozemšťané přistoupili a způsobili, že její vlastní tělo začalo levitovat ve vzduchu. „Cítila jsem, jak se vznáším nad zemí, nemohla jsem se nijak bránit,“ řekla ve videu Sheera. „Hned nato mi odebrali tři vajíčka z mého těla a odešli,“ podělila se o šílenou zkušenost, ze které si podle jejich slov odnesla viditelnou jizvu od řezu.

Žena se ze setkání s mimozemšťany oklepala celkem rychle a přiznala, že se vzdala jakýchkoli neřestí, jako kouření, pití alkoholu nebo kofeinu. Začala se spájet s přírodou a celou „věc s mimozemšťany“ nakonec popisuje jako „čistou blaženost“. O spojením s ufony natočila několik videí, přičemž v posledním říká: „Můžete mi věřit, nebo nemusíte. Stačí jenom vědět, že ne každý žije ve ‚vědecké‘ realitě. Někteří žijí velmi duchovním způsobem a tahle zkušenost mě prostě změnila,“ přiznala Sheera.


Přečtěte si také