Virály

10. listopadu 2021 13:22

redakce Prima Lajk

VIDEO: Cestovatel časem tvrdí, že je v budoucnosti posledním člověkem na Zemi! Věříte jeho důkazu?

Španěl prý uvízl v roce 2027 a nemůže se dostat zpět. Podle jeho slov lidstvo zaniklo.

V pasti a sám. Tak Javier ze Španělska popisuje svou situaci. Tvrdí totiž, že se zasekl v časové smyčce a uvízl v roce 2027, přičemž blízká budoucnost nevypadá vůbec přívětivě. Na sociálních sítích cestovatel v čase sdílí prázdné španělské ulice a říká, že je posledním živým člověkem na Zemi. Jeho poslání zřejmě ale není přežít, nýbrž přesvědčit své followery o tom, že nelže.

Neustále si totiž stojí za svým tvrzením, že se stal posledním přeživším a jasným důkazem jsou prý jeho videa, která sdílí na TikTok. Jak se ale ukázalo, katastrofická videa slaví ohromný úspěch a baví už 6,5 milionu sledujících. „Právě jsem se vzbudil v nemocnici a nemůžu přijít na to, co se stalo,“ uvedl Javier v únoru ve svém prvním příspěvku. „Lidstvo vyhynulo, v nákupních centrech nikdo není,“ dodal.

@unicosobreviviente

Responder a @diegogr01_

♬ sonido original - Único Sobreviviente

Fanoušci Javierova videa však berou s rezervou a zřejmě nikdo je nebere příliš vážně. „No, aspoň, že TikTok v budoucnosti existuje,“ napsal v žertu jeden ze sledujících v komentářích. Jedno z posledních videí, které cestovatel v čase zveřejnil, je natočené z nejvyššího patra barcelonského hotelu. Nasdílel ho sledujícím jako důkaz, že je španělské město zcela opuštěné.


Přečtěte si také