Virály

10. února 2018 14:58

redakce Prima Lajk

VIDEO: Opuštěný pes běžel několik kilometrů za autem majitele, který ho nechal u silnice. Tyhle záběry vás rozpláčou

Ukázka toho, že psi jsou věrní až za hrob. I těm majitelům, kteří za to vůbec nestojí.

Psi jsou věrní. Velice, ale velice věrní. To asi víme všichni. Nenávidí čas strávený bez majitele a snaží se s ním být kdykoliv a kdekoliv. Jedno ruské štěně dokonce běželo za autem svých páníčků, kteří mu ujížděli pryč.

Zveřejněné záběry fenky jménem Dinka, která pronásledovala vůz svého majitele poté, co ji z něj vyhodil na okraj silnice, se staly virálem. A z videa opravdu běží mráz po zádech. Dinka běží podél silnice, vyhýbá se autům a dopravní zácpě a dostane se málem i do opačného pruhu před projíždějící auta, než se konečně zastaví kvůli únavě. Řidička auta, která nemá se zatoulanou Dinkou nic společného, podotýká, že ji od té doby většinou nakrmí a Dinka pak za ní běží až k jednomu obchodu, kde se otočí a vrátí se ke svým štěňatům. Dodala taky, že žije mimo město a že Dinka byla už předtím opuštěna někým jiným. Potulní psi jsou ve městě Rostov na Donu poblíž jižní ukrajinské hranice poměrně běžnou záležitostí.

Místní řidička Maria poznamenala, že viděla majitele, kteří Dinku odvezli na kraj lesa a nechali ji tam. Kvůli špatným silnicím však nejeli příliš rychle a fenka je dohnala a dlouho za jejich vozem běžela. Budoucnost Dinky je zatím nejistá. Na internetu byla zahájena kampaň za to, aby byla odvezena do Moskvy, kde by mohla být naočkována a sterilizována a měla naději, že jednoho dne najde domov a milující majitele. Podívejte se, jak oddaně běžela Dinka za svými majiteli, v následujícím videu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také