Virály

7. června 2019 12:27

redakce Prima Lajk

VIDEO: Ostrov sexu je zpátky! Čeká vás na něm neomezené množství alkoholu a drog. Jak se tam můžete dostat?

Pro některé muže to možná bude znít jako představa ráje na Zemi, ostatně tak to také propagují samotní organizátoři, kteří tuto akci přezdívají „Heaven on Earth“.

Už dříve jsme vás informovali o ostrově plném dívek, sexu a alkoholu, který se nacházel někde uprostřed Karibiku. Tentokrát se tato akce přesunula přímo do Ameriky. Pokud bychom měli být přesnější, je to někde v okolí Las Vegas. Kam jinam, než poblíž města hříchů by se taková akce hodila že?

A co vás tam čeká? Pokud budete šťastlivci a podaří se vám získat jeden z 50 lístků, které jsou k dispozici, můžete se těšit na 100 krásných dívek, které vám tam budou dělat společnost. Každý muž si tam tedy může najít dokonce dvě společnice, výměna holek je samozřejmě povolena. Zjednodušeně řečeno jsou to tři dny plné zábavy v podobě sexu, tancovaní, alkoholu, jízdy na koních nebo čtyřkolkách, holografických koncertů a v neposlední řadě i drog, které tam jsou povoleny. Za lístek dáte 6 000 dolarů, což je v přepočtu asi 136 tisíc. Šli byste do toho?

Sdílejte článek
Štítky party Ženy alkohol sex island

Přečtěte si také