Virály

29. prosince 2021 14:31

redakce Prima Lajk

VIDEO: Pár se rozhodl uspořádat svou svatbu kompletně bez dětí. Jaký na to měli názor jejich hosti?

Dokonalou svatbu si každý představuje jinak, a právě v tom tkví kouzlo jedinečnosti.

Zatímco někdo touží po klasickém obřadu v kostele, jiní by dali přednost bláznivé party v Las Vegas. Vše záleží na nevěstě, ženichovi a jejich osobních preferencí. Svatební hosté by se pak měli přizpůsobit jejich přání, ať už je jakékoliv.

A jedním z takových požadavků může být například to, abyste s sebou na svatbu nebrali žádné děti. TikTokerka Lauren Ladouceur natočila video, ve kterém vysvětluje, jak takový problém řešit a jak to oznámit svým hostům. Přivedla jí k tomu otázka jednoho z jejích sledujících, který se na ní obrátil s prosbou o radu.

„Ačkoliv vaše děti milujeme, rozhodli jsme se, že naše svatba bude pouze pro dospělé – kromě chlapečka, který nám ponese prstýnky,“ popsala svůj pohled budoucí nevěsta. Později dodala, že to bude jediné dítě, které bude na jejich svatbě a že si ho před obřadem vyzvednou rodiče. Názory na toto téma se odlišovaly. Někteří jí za to kritizovali a ptali se, kam mají své děti dát. Jiní apelovali na to, že by něco takového bylo v jejich kultuře nemyslitelné, protože svatba je rodinná záležitost a děti do rodiny patří. Na druhé straně byli ti, kdo pro Laurenino rozhodnutí měli pochopení a viděli to jako hezkou příležitost, jak si svatbu pořádně užít bez toho, aniž by se o své ratolesti museli neustále starat.

„Svatba je o dvou jednotlivcích, kteří se dávají dohromady, aby vytvořili svou vlastní rodinu. A vy musíte respektovat jejich očekávání a hranice, které souvisí s jejich svatbou. Pokud má někdo problém s tím, splnit přání páru, nemusí na svatbu chodit,“ dodala. Jaký názor na to máte vy?

@planwithlaur

Reply to @keniawyd how to tell people their kids aren’t invited 🙃#greenscreen #weddingtiktok #weddingtips101 #weddingwebsitefaq

♬ Monkeys Spinning Monkeys - Kevin MacLeod & Kevin The Monkey

Sdílejte článek

Přečtěte si také