Virály

19. března 2021 14:00

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Partneři se k sobě nechali na 3 měsíce připoutat, aby jim to zachránilo vztah! Povedlo se jim to?

Některé partnerské vztahy vydrží, zatímco jiné ne. Tak už to na světě chodí. Jenže tihle dva se odmítli s koncem svého vztahu smířit, tak se rozhodli pro nevšední řešení.

Mladý ukrajinský pár nebyl moc šťastný. Společně se to ale rozhodli změnit za každou cenu. I když jim to vůbec neklapalo, tak se 33letý Alexander Kudlay se spolu se svojí 28letou partnerkou Viktorií Pustovitovou velmi milovali. Problém byl v tom, že se spolu neustále o něčem hádali, takže jejich vztah rozhodně nevypadal idylicky. I přes velkou lásku se spolu hádali, rozcházeli se a pak se zase dávali dohromady. Kvůli těmto věčným komplikacím se už skoro definitivně rozešli. Pak ale muž přišel s nápadem, že by mohli vyzkoušet se k sobě po dobu 3 měsíců připoutat – doslova a do písmene. Nápad spočíval v tom, že si k sobě připoutají ruce pomocí pout, což povede k tomu, že budou muset vše dělat společně.

Žena s tím zpočátku nesouhlasila, protože jí to přišlo až moc přitažené za vlasy, ale nakonec se rozhodla na to přistoupit – řekla, že i když se pořád hádali, tak si uvědomila, že je zamilovaná. Proto byla ochotná zkusit všechno proto, aby jim to začalo klapat. Připoutali se k sobě 14. února na svátek zamilovaných. Od té doby svoji společnou zkušenost dokumentují na sociálních sítích. Kvůli připoutání však musí společně dělat i ty nejběžnější věci jako je holení, čištění zubů, umývání se nebo nákup potravin. Nechceme si úplně představovat, jak to chodí v momentě, kdy jeden z nich potřebuje na záchod. Pár teď tvrdí, že ze začátku mezi nimi bylo velké napětí, postupně si na to ale zvykli a naučili se společně řešit vzniklé spory.

Hádky mezi nimi však nevymizely. Změnil se jen způsob, jakým jsou teď naučení vzniklé problémy řešit. Namísto toho, aby si každý z nich sbalil věci a několik dní se neviděli, teď dokáží přestat mluvit. Jako hlavní hodnoty vztahu načrtli hlavně respekt k tomu druhému.


Přečtěte si také